EUR

Naprawa palet drewnianych fizyczna praca Holandia od zaraz, Dongen 2020

  • Kraj: Holandia
  • Miasto lub region: Dongen
  • Znajomość języka: Podstawowa znajomość języka
  • Data rozpoczęcia pracy: 2020
  • Długość umowy: ..
  • Opublikowany: 26 marca 2020 00:17

Na terenie Dongen od zaraz możliwa do podjęcia fizyczna praca w Holandii polegająca na naprawie, renowacji palet drewnianych. Podstawowa znajomość języka angielskiego minimum wymagana.

Niderlandy (Holandia) |  ( Brabancja Północna ) | 10,42-11,73 EUR

Opis stanowiska:
Praca fizyczna przy naprawie palet drewnianych. Przenoszenie, sprawdzanie i naprawianie uszkodzonych palet za pomocą narzędzi. Praca w godz. 8:00-17:00 od poniedziałku do piątku/soboty (około 50h /tydzień)

Po kilku przepracowanych miesiącach wzrost stawki godzinowej 11,73 EUR

Miejsce zatrudnienia: Niderlandy (Holandia), Dongen

Stawka: 10,42€ +dodatki

Wymagania:
Komunikatywny angielski. Dobra kondycja fizyczna. Mile widziane prawo jazdy kat. B.

Kontakt:
PL 0048 510 958 777
PL 0048 512 602 557
NL 0031 658 861 238
praca@imexpert.pl
www.imexpert.pl
kraz 21920

ID ogłoszenia: 6195e7a8c71f1c03