do uzgodnienia

Od zaraz dam pracę w Holandii bez języka przy pakowaniu kosmetyków Zeist

  • Kraj: Holandia
  • Miasto lub region: Zeist
  • Data rozpoczęcia pracy: od zaraz
  • Długość umowy: na dłużej
  • Opublikowany: 28 września 2016 20:58

Znany producent kosmetyków z Zeist poszukuje osób bez znajomości języka do zatrudnienia od zaraz. Oferta pracy w Holandii przy pakowaniu artykułów kosmetycznych.

Stanowisko: pakowacz

Miejsce: Zeist, Holandia

Termin rozpoczęcia: od zaraz

Wynagrodzenie: do ustalenia

Opis stanowiska:

  • do zadań pracownika należy pakowanie kosmetyków – balsamów, żeli pod prysznic, olejków, kremów znanej marki do specjalnych opakowań

Wymagania:

  • możliwość pracy po około 9 godzin dziennie, a także na nadgodziny płatne 125% podstawowej stawki
  • dostępność minimum na okres pół roku
  • zaletą będzie posiadanie prawa jazdy kat. B
  • posługiwanie się językiem angielskim co najmniej w stopniu komunikatywnym
  • mile widziane doświadczenie na stanowisku pakowacza na magazynie lub podobne

Oferujemy:

  • dobre zarobki wypłacane terminowo
  • ubezpieczenie dla pracowników
  • możliwość skorzystania z płatnego zakwaterowania
  • szansę zatrudnienie na stałe

Aplikacja:

Kandydatów do pracy zapraszamy do aplikowania za pomocą formularza znajdującego się na stronie: http://www.infopraca.pl/praca/pakowanie-kosmetykow/zeist-holandia/13552952

ID ogłoszenia: 58057ea8a36c41a8

4 komentarze na “Od zaraz dam pracę w Holandii bez języka przy pakowaniu kosmetyków Zeist”

  1. Witam była bym wraz z mężem zainteresowana pracą. Możemy wyjechać od zaraz ponieważ przyjechali byśmy swoim autem mąż posiada prawo jazdy kat. B miesiąc temu pracowaliśmy na produkcji przy pakowaniu mięsa kiełbas itp na grilla ale sezon się skończył i nie ma już tam pracy.

  2. Jestem zainteresowana pracą z siostrą jesteśmy obecnie na terenie Holandii ,mamy prawo jazdy i auto ,jesteśmy dyspozycyjny ,odpowiedzialne,sumienne pracowite .pozdrawiam

  3. jestem zainteresowana i równiez mam kilka osób zainteresowanych ofertą pracy 🙂

  4. Witam jestem zainteresowany waszą ofertą proszę o katakt.Pozdrawiam