do uzgodnienia

Od zaraz dam pracę w Holandii na budowie bez języka dla płytkarza

  • Kraj: Holandia
  • Miasto lub region: Holandia
  • Długość umowy: 4 miesiące
  • Zakwaterowanie: Zapewnione zakwaterowanie bezpłatne
  • Opublikowany: 16 sierpnia 2016 23:30

Od zaraz zatrudnimy glazurnika na budowę, bez znajomości języka niderlandzkiego. Oferta pracy w Holandii z zapewnionym zakwaterowaniem bezpłatnym. Jest to propozycja na 4 miesiące z możliwością przedłużenia umowy.

Stanowisko: glazurnik.

Wynagrodzenie: do uzgodnienia.

Miejsce pracy: Holandia.

Zakres obowiązków:

  • układanie płytek na ścianach i podłogach;
  • przygotowywanie zaprawy pod glazurę;
  • fugowanie;
  • tynkowanie ścian (tynk strukturalny).

Wymagania:

  • dokładne i terminowe wykonywanie zadań;
  • język niemiecki lub angielski na dobrym poziomie;
  • zaletą będzie prawo jazdy kat.B oraz własne auto;
  • możliwość podjęcia zatrudnienia na dłużej;
  • doświadczenie przy układaniu płytek – co najmniej rok;
  • sumienność i odpowiedzialność;
  • poczucie estetyki;
  • profesjonalizm i fachowość.

Oferujemy:

  • bardzo dobre zarobki;
  • bezpłatne zakwaterowanie;
  • wynagrodzenie na wysokim poziomie;
  • holenderską umowę o pracę;
  • ubezpieczenie oraz odprowadzanie składek;
  • narzędzia potrzebne do pracy.

Aplikacje:
Szanowni kandydaci, zapraszamy do składania aplikacji za pośrednictwem linku:

Do formularza należy dołączyć CV w językach angielskim i polskim.

Źródło: http://www.praca-za-granica.pl/o-564566.php

ID ogłoszenia: 44157b36d608c26b