do uzgodnienia

Od zaraz dam pracę w Holandii na magazynie spożywczym bez znajomości języka Alkmaar

  • Kraj: Holandia
  • Miasto lub region: Alkmaar
  • Długość umowy: czas nieokreślony
  • Opublikowany: 14 września 2020 00:54

Propozycja podjęcia pracy w Holandii dla magazynierów bez znajomości języka. Zatrudnienie w Alkmaar od zaraz na magazynie art. spożywczych z zakwaterowaniem, które organizuje pracodawca odpłatnie.

Stanowisko: magazynier.

Lokalizacja: Alkmaar.

Wynagrodzenie: do uzgodnienia.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: brak danych.

Zadania na stanowisku:

  • zadaniem będzie kompletowanie oraz realizowanie zamówień w systemie voice-pick – komputer będzie przekazywał pracownikowi przez słuchawkę informacje odnośnie danego zamówienia.

Wymagania:

  • bez j. holenderskiego, ale ze znajomością j. angielskiego;
  • mile widziane prawo jazdy;
  • zmotywowanie do pracy;
  • chęć podjęcia pracy na dłużej;
  • chęć nauki liczb od 1 do 100 w j. holenderskim, ponieważ w tym języku odbywa się voice-picking;

Oferujemy:

  • legalne zatrudnienie;
  • holenderskie warunki zatrudnienia;
  • zakwaterowanie, a także ubezpieczenie;
  • transport do pracy rowerem albo służbowym samochodem;
  • pracę na dłuższy czas;
  • wsparcie polskich koordynatorów;
  • dodatki do podstawowych składek za pracę w nadgodziny i w weekendy.

Aplikacja:

Zgłaszać się można poprzez stronę:

www.flexcraft.pl/praca/praca-orderpicking-magazyn-spo%C5%BCywczy-w-alkmaar-dzia%C5%82-kw-9181-71.html

ID ogłoszenia: 9135f3bd63ebff50