10 euro/h brutto

Od zaraz Holandia praca bez znajomości języka Waalwijk na magazynie sklepu internetowego

  • Kraj: Holandia
  • Miasto lub region: Waalwijk
  • Data rozpoczęcia pracy: od zaraz
  • Długość umowy: minimum 13 tygodni
  • Opublikowany: 5 października 2017 01:49

Chętnie zatrudnimy od zaraz na magazynie sklepu internetowego z Waalwijk. Atrakcyjna praca w Holandii dla osób bez znajomości języka przy zbieraniu zamówień klientów.

Stanowisko: pracownik magazynu

Miejsce zatrudnienia: Waalwijk, Holandia

Termin rozpoczęcia: od zaraz

Wynagrodzenie: 10 euro za godzinę brutto

Opis stanowiska:

  • praca na magazynie sklepu zajmującego się sprzedażą przez internet m.in. książek, butów, ubrań, płyt, itd.
  • głównym zadaniem pracownika będzie kompletowanie zamówień
  • do obowiązków osoby zatrudnionej będzie należało także pakowanie towarów

Wymagania:

  • znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym
  • możliwość podjęcia pracy na okres co najmniej 13 tygodni
  • zaletą będzie prawo jazdy kat.B
  • gotowość do pracy w różnych miejscach
  • możliwość wyrabiania nadgodzin
  • warunkiem koniecznym jest własna odzież w kolorze czarnym

Oferujemy:

  • atrakcyjne zarobki
  • szansę rozwoju zawodowego
  • zamieszkanie, ubezpieczenie oraz komunikacja miejska zapewnione przez pracodawcę odpatnie
  • zatrudnienie na dłuższy okres
  • dojazdy do pracy rowerem

Aplikacja:

Osoby zainteresowane prosimy o wysyłanie CV po angielsku na adres:

tns.group@op.pl

Źródło: http://praca.gratka.pl/oferta/pracownik-magazynu-sklepow-internetowych-3857375.html

ID ogłoszenia: 29159d55dac8bbc5