9,70 € brutto/h

Od zaraz oferta pracy w Holandii 2021 bez języka sprzątanie biur i mieszkań Tilburg

  • Kraj: Holandia
  • Miasto lub region: Tilburg
  • Długość umowy: czas nieokreślony
  • Opublikowany: 14 czerwca 2021 17:08

Przy sprzątaniu biur i mieszkań potrzebne od zaraz osoby do pracy w Holandii. Zatrudnienie w Tilburgu dla Polaków bez znajomości języka. Zakwaterowanie zapewnia pracodawca odpłatnie.

Stanowisko: sprzątacz/sprzątaczka.

Lokalizacja: Tilburg.

Wynagrodzenie: 9,70 € brutto na godz.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: brak danych.

Zadania na stanowisku:

  • pracownik będzie zajmował się sprzątaniem biur oraz mieszkań;
  • zadaniem będzie również współpraca z pracownikami biura, a także sprzątanie pomieszczeń sanitarnych.

Wymagania:

  • znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym;
  • doskonała organizacja;
  • dokładne wykonywanie zadań;
  • dostępność od zaraz na dłużej;
  • mile widziane będzie doświadczenie przy sprzątaniu;
  • atutem będzie prawa jazdy kat. B.

Oferujemy:

  • atrakcyjne wynagrodzenie + dodatki;
  • dodatek wakacyjny w wysokości 8,33% dochodów brutto oraz urlopowy – 10,87% dochodów brutto, które będą naliczane od godzin podstawowych;
  • stabilne i legalne zatrudnienie;
  • kontrakt holenderski;
  • wypłatę raz w tygodniu na rachunek walutowy w Polsce;
  • profil pracownika online z dostępem do dokumentów;
  • pomoc przy załatwianiu spraw formalnych;
  • wsparcie koordynatora;
  • płatne zakwaterowanie oraz ubezpieczenie zdrowotne;
  • zorganizowanie płatnego wyjazdu do Holandii i zaufanego przewoźnika;
  • możliwość zjeżdżania do Polski po 6 – 8 przepracowanych tygodniach na 1 – 2 tygodnie;
  • rozliczenia podatkowe, co pozwoli odzyskać nadpłacony podatek.

Aplikacja:

Zgłoszenia prosimy wysyłać poprzez stronę:

www.eena.pl/0,22601,oferta-pracy-sprzatacz-sprzataczka.html

ID ogłoszenia: 98260ad0f97dd4c4