do ustalenia

Od zaraz oferta pracy w Holandii 2018 na magazynie z elektroniką bez języka Oosterhout

  • Kraj: Holandia
  • Miasto lub region: Oosterhout
  • Długość umowy: na dłużej
  • Opublikowany: 27 czerwca 2018 02:37

Dostępna od zaraz aktualna propozycja zatrudnienia w Oosterhout dla osób bez znajomości języka. Praca w Holandii 2018 na magazynie z wysokiej klasy elektroniką przy zbieraniu zamówień.

Stanowisko: pracownik na magazynie

Miejsce pracy: Oosterhout

Termin rozpoczęcia: od zaraz

Zarobki: do ustalenia

Liczba miejsc: 3

Opis stanowiska:

  • jest to praca na magazynie z wysokiej klasy sprzętem elektronicznym
  • zadaniem pracownika będzie kompletowanie zamówień, kontrola jakości, owijanie palet folią oraz naklejanie etykiet
  • inne obowiązki zlecone przez przełożonych

Wymagania:

  • znajomość języka angielskiego na dobrym poziomie
  • pracowitość i zaangażowanie
  • możliwość podjęcia pracy na dłuższy okres
  • posiadanie ważnego prawa jazdy kat.B
  • chęć i motywacja do pracy
  • gotowość do wypracowywania nadgodzin

Oferujemy:

  • atrakcyjne wynagrodzenie z szansą na podwyżkę
  • pracę w znanej na rynku firmie
  • szansę na rozwój zawodowy
  • zatrudnienie na dłuższy okres
  • zapewnione odpłatnie miejsce do zamieszkania
  • ubezpieczenie dla pracowników

Aplikacja:

Drodzy kandydaci, aplikować należy za pomocą strony:

praca-produkcja24.pl/ogloszenia/praca-holandia-od-zaraz-na-magazynie-z-elektronika-w-oosterhout-2018/

ID ogłoszenia: 295b2370e650be5

1 odpowiedź na “Od zaraz oferta pracy w Holandii 2018 na magazynie z elektroniką bez języka Oosterhout”

  1. w.bartkowiak na 1 lipca 2018 @ 20:34

    Proszę o kontakt.