9,53 Eur brutto/h

Od zaraz oferta pracy w Holandii produkcja czekolady bez znajomości języka Barneveld

  • Kraj: Holandia
  • Miasto lub region: Barneveld
  • Data rozpoczęcia pracy: od zaraz
  • Długość umowy: czas nieokreślony
  • Opublikowany: 15 października 2019 00:46

Poszukiwane osoby do pracy w Holandii od zaraz na produkcji czekolady. Zatrudnienie w fabryce z Barneveld bez znajomości języka z zakwaterowaniem, które organizuje pracodawca odpłatnie.

Stanowisko: pracownik produkcji.

Lokalizacja: Barneveld.

Wynagrodzenie: 9,53 Eur brutto na godz.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: brak danych.

Zadania na stanowisku:

  • prace pomocnicze, także o charakterze fizycznym na produkcji wyrobów czekoladowych;
  • pracownik będzie umieszczał worki z ziarnami kakaowca w kontenerach, oddzielał ziarna od zanieczyszczeń oraz wkładał do nowych opakowań;
  • wykonywanie innych zadań zlecanych na bieżąco.

Wymagania:

  • zaletą będzie posiadanie czynnego prawa jazdy kat. B;
  • nie jest wymagany j. holenderski, ale konieczna jest przynajmniej podstawowa znajomość j. angielskiego;
  • dostępność od zaraz.

Oferujemy:

  • opiekę polskiego rezydenta;
  • ubezpieczenie zdrowotne;
  • holenderską umowę;
  • wypłatę raz w miesiącu;
  • pomoc w zorganizowaniu przejazdu do Holandii;
  • przejazdy wewnętrzne;
  • zakwaterowanie zgodne z certyfikatem SNF;
  • profil pracownika online z dostępem do dokumentów;
  • poszewkę na pościel, kartę do telefonu oraz słownik.

Aplikacja:

Zgłoszenia można wysyłać poprzez stronę: www.covebo.pl/szczegoly-oferty.html?grupa=pl&oferta=1346&ref=

Źródło: praca-produkcja24.pl/ogloszenia/dam-prace-w-holandii-bez-jezyka-na-produkcji-czekolady-od-zaraz-barneveld/

ID ogłoszenia: 9395d88f660334f5