9,68 euro/h brutto

Od zaraz ogłoszenie pracy w Holandii 2017 na magazynie z odzieżą bez języka Lisse

  • Kraj: Holandia
  • Miasto lub region: Lisse
  • Długość umowy: na dłużej
  • Opublikowany: 14 czerwca 2017 01:27

Aktualna oferta pracy w Holandii 2017 skierowana do osób bez znajomości języka i doświadczenia. Od zaraz zatrudnimy na magazynie odzieżowym z Lisse jako kontroler jakości.

Stanowisko: pracownik magazynu, kontroler jakości

Lokalizacja: Lisse, Holandia

Termin rozpoczęcia: od zaraz

Stawka godzinowa: 9,68 euro za godzinę brutto

Opis stanowiska:

  • jest to praca na magazynie z odzieżą polegająca głównie na kontroli jakości ubrań
  • zadaniem pracownik będzie także wieszanie, pakowanie oraz etykietowanie odzieży

Wymagania:

  • dobra znajomość języka angielskiego
  • możliwość podjęcia dłuższej współpracy
  • dużym atutem będzie prawo jazdy kat. B

Oferujemy:

  • pracę w stałych godzinach 7.30-17.30 od poniedziałku do piątku
  • zatrudnienie w rozwijającej się firmie
  • pomoc w załatwianiu formalności
  • możliwość otrzymania zwrotu podatku
  • transport do Holandii zapewniony odpłatnie
  • wyciągi z przepracowanych godzin
  • przelewy zarobków raz w tygodniu na konto
  • dodatki wakacyjne i urlopowe
  • płatne lokum oraz ubezpieczenie
  • możliwość wyjazdu do Polski po 6-8 tygodniach pracy

Aplikacja:

Aplikować prosimy poprzez stronę:

[ogłoszenie wygasło]

ID ogłoszenia: 9425940212777c6e

9 komentarzy na “Od zaraz ogłoszenie pracy w Holandii 2017 na magazynie z odzieżą bez języka Lisse”

  1. Witam bylabym zainteresowana praca na magazynie z odzieza.Nie znam jezyka pozdrawiam

  2. Agnieszka K na 20 czerwca 2017 @ 02:12

    Dzień dobry,

    jestem zainteresowana oferta pracy.
    Posiadam doświadczenie ww. pracy.
    W razie zainteresowania proszę o kontakt.

    Pozdrawiam

  3. Agnieszka K na 20 czerwca 2017 @ 02:13

    Pozdrawiam,
    Agnieszka K

  4. Agnieszka K na 20 czerwca 2017 @ 02:13

    W razie zainteresowania proszę o kontakt e-mail.

    Pozdrawiam,
    Agnieszka K

  5. Agnieszka K na 20 czerwca 2017 @ 02:14

    jestem zainteresowana ofertą pracy.

    Pozdrawiam,
    Agnieszka K

  6. Agnieszka K na 20 czerwca 2017 @ 02:16

    Posiadam doświadczenie w tego typu pracy oraz mam prawo jazdy kat. B. Mieszkam prywatnie w okolicy Leiden.

    Pozdrawiam,
    Agnieszka K

  7. Witam jestem zainteresowany ogloszeniem, prosze o kontakt przez e-mail

  8. witam
    jestem zainteresowany niniejszą ofertą prosiłbym o kontakt

    pozdrawiam

  9. jestem zainteresowany mieszkam obecnie w leiden pracowałem już na takim magazynie w scotch& soda zostawiam kontakt 31687577765