400-450 tygodniowo netto

Od zaraz ogłoszenie pracy w Holandii malarz na budowie bez języka Maastricht

  • Kraj: Holandia
  • Miasto lub region: Maastricht
  • Długość umowy: na dłużej
  • Zakwaterowanie: Zapewnione zakwaterowanie bezpłatne
  • Opublikowany: 18 października 2017 00:55

Aktualna oferta pracy w Holandii na budowie z zakwaterowaniem bezpłatnym. Od zaraz zatrudnimy w Maastricht malarzy – budowlańców bez znajomości języka przy malowaniu domów.

Stanowisko: pracownik budowlany, malarz

Miejsce: Maastricht, Eindhoven/Holandia

Termin rozpoczęcia: od zaraz

Wynagrodzenie: około 400-450 euro netto za tydzień

Opis stanowiska:

  • zadaniem pracownika budowlanego będzie malowanie konstrukcji oraz nowo powstałych domów mieszkalnych
  • osoba zatrudniona będzie zajmowała się malowaniem elewacji oraz elementów o różnych kształtach

Wymagania:

  • posiadanie doświadczenia na stanowisku malarza budowlanego
  • chęć i motywacja do pracy
  • znajomość języka angielskiego lub niemieckiego na poziomie komunikatywnym
  • pełna samodzielność
  • preferowane osoby z prawem jazdy kat.B
  • zaletą będzie możliwość przyjazdu własnym autem

Oferujemy:

  • bardzo dobre zarobki
  • zatrudnienie w Holandii na dłuższy okres
  • zorganizowane i opłacone przez pracodawcę zamieszkanie oraz ubezpieczenie

Aplikacja:

Osoby zainteresowane powyższym ogłoszeniem zachęcamy do wysyłania zgłoszeń aplikacyjnych na adres e-mail:

link2europe.4514860@es-candidate.com

Źródło: http://www.praca4u.net/malarz-id982026.html

ID ogłoszenia: 45959e65d9126e1a

6 komentarzy na “Od zaraz ogłoszenie pracy w Holandii malarz na budowie bez języka Maastricht”

  1. Jestem zainteresowany panistwa ofertom

  2. Jarosław Modzelewski na 23 października 2017 @ 08:41

    Dzień dobry
    Jestem zainteresowany Państwa ofertą. Proszę o kontakt.
    pozdrawiam Jarosław Modzelewski

  3. Sławomir Błoch na 23 października 2017 @ 17:08

    Pracowałem jako malarz na budowach i jestem zainteresowany państwa ofertą. obecnie przebywam w Holandii

  4. Witam jestem zainteresowany panstwa oferta moj nr to 609654192

  5. Jestem zaiteresowany waszą ofertą proszę okontakt mieszkam w Echtcie

  6. Jestem zaiteresowany waszą ofertą proszę o kontakt mieszkam w Echtcie