10,50 euro za godzinę brutto

Od zaraz ogłoszenie pracy w Holandii na budowie bez języka Amsterdam

  • Kraj: Holandia
  • Miasto lub region: Amsterdam
  • Długość umowy: na dłużej
  • Zakwaterowanie: Bez zakwaterowania
  • Opublikowany: 19 stycznia 2017 01:09

Propozycja pracy w Holandii na budowie z Amsterdamu. Zatrudnienie możliwe od zaraz dla kandydatów bez znajomości języka przy renowacji powierzchni betonowych.

Stanowisko: pracownik budowlany

Miejsce: Amsterdam, Holandia

Termin rozpoczęcia: od zaraz

Wynagrodzenie: 10,50 euro za godzinę brutto

Opis stanowiska:

  • zadaniem pracownika będzie renowacja powierzchni z betonu, zarówno wewnątrz jak i na zewnątrz
  • renowacja dotyczy powierzchni, które uległy uszkodzeniu po wpływem czasu lub warunków pogodowych

Wymagania:

  • konieczne jest posiadanie dyplomu bezpieczeństwa i higieny pracy (BHP – VCA)
  • dużą zaletą będzie znajomość języka angielskiego, niemieckiego lub niderlandzkiego
  • zdolność pracy w zespole
  • ważne prawo jazdy kat.B
  • umiejętność posługiwania się sprzętem do wyrównywania powierzchni
  • staranne wykonywanie zadań
  • posiadanie doświadczenia na budowie przy szpachlowaniu i tynkowaniu

Oferujemy:

  • atrakcyjne zarobki
  • zatrudnienie na dłuższy okres
  • pakiet świadczeń socjalnych
  • wsparcie polskiego konsultanta

Aplikacja:

Szanowni kandydaci zapraszamy do aplikowania do pracy za pomocą formularza znajdującego się na stronie:

ID ogłoszenia: 475587ffa6c4d293

2 komentarze na “Od zaraz ogłoszenie pracy w Holandii na budowie bez języka Amsterdam”

  1. Tomasz Pomykałą na 23 stycznia 2017 @ 10:07

    Witam. Jestem zainteresowany ofertą pracy jako pracownik fizyczny. Pilnie szukam pracy w okolicach Amsterdamu, Niestety nie posiadam Certyfikatu VCA ale jestem gotowy wyrobić w razie pozytywnej rekrutacji. Mam zakwaterowanie w Haaremie dlatego szukam pracy w tej okolicy Pilnie. Mam doświadczenie w pracy ba budowach lecz w branży Modernizowania Torów Kolejowych. Angielski podstawowy. Zaświadczenie o niekaralności aktualne, , Proszę o kontakt telefoniczny 667 147 439
    Aktualnie mieszkam w Haaremie w Holandii

  2. kwasniewski konrad na 25 stycznia 2017 @ 14:49

    Witam po rozmowie tel. Informuje Panią ze szukam pracy za granicą jako budowlaniec Malarz, monter płyt, wszelkie remonty lub inna pracę. Od 1980 roku prowadziłem Firmę usługowo –budowlaną od stanu surowego po wykończeniówkę ,jeśli trzeba to mogę ją odnowić bo obecnie jestem zarejestrowany na bezrobotnym w Gdyni. Posiadam prawo jazdy B C auto WV proszę o pomoc w załatwieniu pracy. Konrad Kwaśniewski Gdynia Kopernika 100 tel.00 48 693 738 773