Do uzg.

Od zaraz praca w Holandia dla par i grup produkcja gotowych dań take and go

  • Kraj: Holandia
  • Miasto lub region: Holandia
  • Znajomość języka: Podstawowa znajomość języka
  • Data rozpoczęcia pracy: jak najszybciej
  • Długość umowy: na dłuższy okres
  • Opublikowany: 16 września 2021 01:42

Od zaraz również dla par i grup możliwa do podjęcia atrakcyjna praca w Holandii przy produkcji gotowych dań. Niewymagana znajomość języka angielskiego!

Agencja Zatrudnienia Flexcraft od kilkunastu lat skutecznie kieruje polskich kandydatów do sprawdzonych, holenderskich firm. Jesteśmy w pełni certyfikowaną agencją pracy, która w swoich działaniach zawsze stawia na jakość, szacunek i uczciwość. Nasz profesjonalizm i doświadczenie w rekrutacji sprawia, że jesteśmy postrzegani jako rzetelna i konkurencyjna firma na rynku pracy.

KRAZ 273
Produkcja dań take and go- praca dla par i grup!

Opis stanowiska:
• Napełnianie opakowan gotowymi produktami,
• zamykanie i pakowanie zestawów.

Wymagamy:
• mile widziane prawo jazdy kat. B,
• język angielski na poziomie podstawowym- nie wymagany,
• rzetelność.

Nasza oferta:
• Praca na 2 zmiany,
• Legalne zatrudnienie na holenderskich warunkach,
• Stałą pracę w oparciu o umowę o pracę z pełnym pakietem socjalnym,
• Zakwaterowanie zapewniane przez pracodawcę,
• Ubezpieczenie i gwarancje odprowadzania składek,
• Atrakcyjne wynagrodzenie,
• Pomoc w organizacji wyjazdu oraz w załatwianiu wszystkich formalności.

Zadzwoń na numer 77 474 68 08 bądź wyślij CV na adres praca@flexcraft.pl

To nie to czego szukasz? Nic nie szkodzi. Aplikuj, a my zaproponujemy Ci coś innego ! Posiadamy wiele różnych ofert pracy, m. in.: magazyn, produkcja, ogrodnictwo, przetwórstwo spożywcze, wózki widłowe i wiele innych.

ID ogłoszenia: 2546141931f6cb10