11,50-12 euro/h netto

Od zaraz praca w Holandii bez znajomości języka przy montażu regipsów 2018

  • Kraj: Holandia
  • Miasto lub region: Holandia
  • Data rozpoczęcia pracy: od zaraz
  • Długość umowy: na dłużej
  • Opublikowany: 18 maja 2018 01:42

Chętnie zatrudnimy na budowie kandydatów bez znajomości języka. Od zaraz propozycja pracy w Holandii przy montażu regipsów z zakwaterowaniem oferowanym odpłatnie.

Stanowisko: pracownik budowlany, regipsiarz

Lokalizacja: Holandia

Termin rozpoczęcia: od zaraz

Stawka godzinowa: od 11,50 do 12 euro netto

Opis stanowiska:

  • praca będzie polegała na montażu regipsów oraz wykańczaniu zabudów kartonowo-gipsowych i sufitów podwieszanych
  • zadaniem pracownika będzie cięcie materiałów oraz dopasowywanie stelaży metalowych i drewnianych

Wymagania:

  • co najmniej 2-letnie doświadczenie przy regipsach
  • własne auto
  • co najmniej podstawowa znajomość języka angielskiego lub niemieckiego

Oferujemy:

  • zapewnione darmowe zamieszkanie
  • możliwość wypłacania zaliczek
  • wysokie wynagrodzenie
  • pracę na warunkach obowiązujących w Holandii

Aplikacja:

Kandydatów zainteresowanych pracą zapraszamy do wysłania swojego CV w języku polskim lub niemieckim na adres:

joanna.rodziewicz@workonpersonal.pl w tytule wiadomości prosimy o wpisanie „monter KG imię i nazwisko”

Możliwy jest kontakt telefoniczny od PN-PT od 08:00-16:00 pod numerem 514 630 888

Źródło: http://www.praca4u.net/monter-plyt-kg-trockenbauer-id1141880.html

ID ogłoszenia: 625afdf73a6a9bb