do uzgodnienia

Od zaraz praca w Holandii ogrodnictwo uprawa ziół bez znajomości języka

  • Kraj: Holandia
  • Miasto lub region: Holandia
  • Długość umowy: na dłużej
  • Opublikowany: 28 września 2016 20:57

Firma z branży ogrodniczej poszukuje osób do zatrudnienia w szklarni przy uprawie ziół. Oferta pracy w Holandii dostępna dla Polaków od zaraz bez znajomości języka holenderskiego.

Stanowisko: pracownik w szklarni

Miejsce: Holandia

Wynagrodzenie: do ustalenia

Termin rozpoczęcia: od zaraz

Opis stanowiska:

  • do obowiązków pracownika będzie należało szczepienie i pielęgnacja sadzonek, a także sortowanie i pakowanie ziół

Wymagania:

  • język angielski w stopniu komunikatywnym
  • samodzielność na stanowisku pracy
  • zaangażowanie i dokładność

Oferujemy:

  • zatrudnienie w stabilnej firmie
  • terminowe wypłaty w euro
  • dodatek za pracę na nadgodziny
  • wsparcie w organizacji przejazdu do Holandii
  • zagwarantowane ubezpieczenie i opłacanie składek
  • umowę na czas określony na zasadach obowiązujących w Holandii
  • pomoc koordynatorów mówiących po polsku
  • cotygodniowe naliczanie pensji
  • dodatek wakacyjny na każdą godzinę pracy
  • mieszkanie
  • mile widziane grupy

Aplikacja:

Osoby zainteresowane naszą ofertą zapraszamy do aplikowania poprzez stronę: http://www.pracuj.pl/praca/przyjemna-praca-na-szklarni-z-sadzonkami-ziol-holandia,oferta,4803687

ID ogłoszenia: 2557eaeb5027dcb