10,05€

Od zaraz sezonowa praca w Holandii przy kwiatach w ogrodnictwie, Sint Hubert 2020

  • Kraj: Holandia
  • Miasto lub region: Sint Hubert
  • Znajomość języka: Podstawowa znajomość języka
  • Data rozpoczęcia pracy: 2020-05
  • Długość umowy: ,,
  • Opublikowany: 7 maja 2020 01:04

Aktualne od zaraz ogłoszenie legalnej pracy w Holandii w ogrodnictwie przy kwiatach szklarniowych – piwoniach na terenie Sint Hubert. Oczekiwana znajomość języka angielskiego na poziomie podstawowym.

Niderlandy (Holandia) | Sint Hubert ( Brabancja Północna )| 10,05 EUR

Opis stanowiska:
Praca polega na ścinaniu kwiatów piwonii, sprawdzaniu jakości kwiatów, pakowaniu i układaniu kwiatów pojemnikach. Praca w polu i na sortowni przez 5-6 dni w tygodniu (około 40-50 godzin pracy). Tygodniowe wynagrodzenie

Miejsce zatrudnienia: Niderlandy (Holandia), Sint Hubert

Stawka: 10,05€

Wymagania:
Mile widziane prawo jazdy kat. B

Więcej informacji pod naszymi telefonami i mailem

Zadzwoń na numer +48 512 602 557
Zadzwoń na numer +48 510 958 777
Zadzwoń na numer +31 658 861 238

Napisz do nas maila praca@imexpert.pl

ID ogłoszenia: 565eb30b1169cb1