9,75 EUR/h brutto

Oferta fizycznej pracy w Holandii od zaraz bez języka sortowanie odzieży Beilen

  • Kraj: Holandia
  • Miasto lub region: Beilen
  • Data rozpoczęcia pracy: 17.09.2018
  • Długość umowy: do kwietnia 2019
  • Opublikowany: 11 września 2018 19:45

Od zaraz poszukiwani kandydaci do fizycznej pracy w Holandii, bez znajomości języka. Zatrudnienie w Beilen przy sortowaniu odzieży oraz innych zadaniach. Gwarantujemy dobre warunki finansowe i umowę aż do kwietnia 2019.

Stanowisko: pracownik fizyczny.

Lokalizacja: Beilen.

Stawka godzinowa: 9,75 EUR/h.

Start: 17.09.2018 – od zaraz!

Obowiązki na stanowisku:

  • sortowanie ubrań pod względem jakościowym, ze względu na rodzaj itp;
    paletowanie towaru;
  • inne zadania zlecone przez kierownika.

Wymagania wobec kandydata:

  • możliwość i chęć podjęcia pracy od 17.09;
  • atutem będzie czynne prawo jazdy kat.B;
  • podstawowy język angielski;
  • sprawność fizyczna;
  • zręczność i spostrzegawczość;
  • odpowiedzialne podejście do obowiązków;
  • samodyscyplina;
  • przyjazne nastawienie.

Oferujemy:

  • wypłaty wynagrodzenia raz w tygodniu;
  • dobrą stawkę godzinową i dodatek za zmiany;
  • wsparcie w organizacji wyjazdu, komplet niezbędnych dokumentów;
  • zakwaterowanie w komfortowych warunkach;
  • ubezpieczenie zdrowotne na czas umowy;
  • pomoc polskiego koordynatora na miejscu – wsparcie w zaaklimatyzowaniu się oraz wyrobieniu numeru BSN;
  • ciągły dostęp do dokumentacji związanej z zatrudnieniem poprzez internetowy profil pracownika.

Aplikacje:

Zapraszamy do aplikowania za pośrednictwem strony:

abpraca.pl/nasza-oferta/pracownik-do-sortowania-odziezy-w-holandii-m-k/

lub do kontaktu z jednym z biur agencji:

Opole – opole@abpraca.pl

Kielce – kielce@abpraca.pl

Bydgoszcz – bydgoszcz@abpraca.pl

Lublin – lublin@abpraca.pl

ID ogłoszenia: 1435b97b90172482