do uzgodnienia

Oferta fizycznej pracy w Holandii 2017 od zaraz przy rozładunku bez języka Roosendaal

  • Kraj: Holandia
  • Miasto lub region: Roosendaal
  • Długość umowy: na dłużej
  • Zakwaterowanie: Bez zakwaterowania
  • Opublikowany: 7 czerwca 2017 00:29

Poszukujemy osób bez znajomości języka do podjęcia fizycznej pracy w Holandii przy rozładunku kontenerów. Możliwość zatrudnienia 2017 od zaraz w Roossendaal na dłuższy okres.

Stanowisko: pracownik fizyczny

Miejsce zatrudnienia: Roosendaal, Holandia

Termin rozpoczęcia: od zaraz

Stawka godzinowa: do ustalenia

Opis stanowiska:

  • jest to fizyczna praca polegająca na ręcznym rozładunku kontenerów z artykułami rożnego rodzaju

Wymagania:

  • warunkiem koniecznym do podjęcia zatrudnienia będzie doświadczenie przy rozładunku towarów
  • chęć i motywacja do pracy
  • okazanie dokumentu potwierdzającego niekaralność
  • brak przeciwwskazań do pracy fizycznej
  • dobry ogólny stan zdrowia
  • wysoka sprawność fizyczna
  • preferowane są osoby z własnym zakwaterowaniem oraz transportem

Oferujemy:

  • zatrudnienie w oparciu o umowę na warunkach obowiązujących w Holandii
  • ubezpieczenie dla pracowników
  • legalną pracę na dłuższy okres

Aplikacja:

Drodzy kandydaci, jeżeli zainteresowała was powyższa oferta pracy zachęcamy do wysyłania zgłoszeń aplikacyjnych na adres e-mail:

pollux.3968093@es-candidate.com

Źródło: http://www.praca4u.net/rozladunek-kontenerow-id561258.html

ID ogłoszenia: 6205937164a91bf4

1 odpowiedź na “Oferta fizycznej pracy w Holandii 2017 od zaraz przy rozładunku bez języka Roosendaal”

  1. Witam przesylam Paaństwu kandydature na stanowisko -rozladunek kontenerów