do ustalenia

Oferta fizycznej pracy w Holandii przy sprzątaniu hotelu bez języka Warder

  • Kraj: Holandia
  • Miasto lub region: Warder
  • Opublikowany: 11 grudnia 2015 21:44

Hotel mieszczący się w Warder szuka pracowników sprzątających bez znajomości języka holenderskiego. Praca w Holandii dla pokojówki bez doświadczenia na danym stanowisku.

Stanowisko: pracownik sprzątający
Lokalizacja: Holandia, Warder
Wynagrodzenie: do ustalenia

Zadania:
Należy dokładnie porządkować pomieszczenia znajdujące się w hotelu. Pracownik dba o to, aby klienci byli zadowoleni z czystości panujących w wynajmowanych przez nich pokojach.

Wymagania:
– możliwość podjęcia pracy na dłuższy okres czasu
– sprawne dłonie
– dobra ogólna sprawność manualna
– bez problemów ze zdrowiem
– zaradność, samodzielność
– należy szybko i sprawnie wykonywać zadania
– zmotywowanie do działania
– kandydaci posiadający doświadczenie przy sprzątaniu hoteli są mile widziani
– ukazanie dokumentu potwierdzającego niekaralność będzie dodatkowym atutem

Oferujemy:
– dobre miejsce pracy na dłużej
– wynagrodzenie wypłacane w systemie miesięcznym
– konkurencyjne stawki godzinowe
– darmowe miejsce do zamieszkania
– szkolenia wprowadzające

Aplikacja:
Wszystkich zainteresowanych zachęcamy do wysyłania CV napisanego po angielsku na maila: rzeszow@hobij.pl z tematem: SPRZĄTANIE HOTEL.
CV bez odpowiedniej klauzuli dotyczącej przetwarzania danych nie będą brane pod uwagę.

Źródło: http://www.wiatrak.nl/ogloszenia/53179/general-cleaner-hotel-ok-hoorn

ID ogłoszenia: 299566b3123c4711

2 komentarze na “Oferta fizycznej pracy w Holandii przy sprzątaniu hotelu bez języka Warder”

  1. Witam, maja panstwo moze oferty na weekend , np. Sprzatanie ?

  2. witam po tej stronie piotr madzia  jestem zainteresowany oferta pracy jako pokojowka  w hotelach od zaraz .jestem  w holadii prosze o najszybszy kontakt  w sprawie pracy w amsterdamie  jako pokojowka na hotelach dziekuje z gory piotr madzia .to moj numer kontaktowy;735306661 piotr madzia