12,38 euro/h brutto

Oferta pracy w Holandii bez języka na magazynie spożywczym od zaraz Nijkerk

  • Kraj: Holandia
  • Miasto lub region: Nijkerk
  • Długość umowy: na dłużej
  • Opublikowany: 8 kwietnia 2018 14:08

Dostępna od zaraz praca w Holandii dla kandydatów bez znajomości języka. Propozycja zatrudnienia na magazynie spożywczym z Nijkerk przy zbieraniu zamówionych towarów.

Stanowisko: pracownik na magazynie

Miejsce zatrudnienia: Nijkerk, Holandia

Start: od zaraz

Wynagrodzenie: 12,38 euro za godzinę brutto

Opis stanowiska:

  • zadaniem pracownika będzie kompletowanie zamówień na magazynie za pomocą skanera oraz systemu słuchawkowego

Wymagania:

  • warunkiem koniecznym jest znajomość języka angielskiego
  • zaletą będzie posiadanie prawa jazdy kat.B
  • możliwość zatrudnienia na dłuższy okres
  • mile widziane doświadczenie

Oferujemy:

  • legalną pracę na dłuższy okres
  • ubezpieczenie dla pracowników
  • zakwaterowanie w komfortowych warunkach
  • dobre zarobki wypłacane w terminie
  • szkolenia
  • możliwość otrzymania zaliczki po tygodniu pracy
  • atrakcyjne bonusy dla stałych pracowników
  • konto pracownika w internecie umożliwiające wgląd oraz pobieranie dokumentów
  • pomoc polskim konsultantów
  • zestaw startowy zawierający pościel, kartę do telefonu oraz słownik

Aplikacja:

Zachęcamy do aplikowania poprzez stronę:

ID ogłoszenia: 9395ac9bfb7b1740

1 odpowiedź na “Oferta pracy w Holandii bez języka na magazynie spożywczym od zaraz Nijkerk”

  1. byłbym zainteresowany.macie może em@il