do uzgodnienia

Oferta pracy w Holandii bez języka od zaraz Amsterdam przy sprzątaniu w luksusowym hotelu

  • Kraj: Holandia
  • Miasto lub region: Amsterdam
  • Długość umowy: 6 miesięcy
  • Opublikowany: 26 stycznia 2016 22:46

Luksusowy hotel w Amsterdamie poszukuje osób od zaraz do sprzątania pokoi po gościach bez znajomości języka. Oferta pracy w Holandii z zapewnionym zakwaterowaniem oraz pomocą w organizacji wyjazdu.

Stanowisko: pokojowy/pokojowa.

Wynagrodzenie: do uzgodnienia.

Miejsce pracy: Holandia, Amsterdam.

Obowiązki na stanowisku:

  • sprzątanie pokoi po gościach;
  • zmiana pościeli oraz ręczników;
  • odkurzanie podłóg, ścieranie kurzy z mebli;
  • sprzątanie i dezynfekcja łazienek;
  • uzupełnianie kosmetyków i środków higienicznych.

Wymagania:

  • brak tatuaży i piercingu w widocznych miejscach;
  • komunikatywna znajomość języka angielskiego;
  • dyspozycyjność na co najmniej pół roku;
  • zaświadczenie o niekaralności;
  • energiczność i odpowiedzialność;
  • duża kultura osobista i kontaktowość;
  • miłe nastawienie dla innych, uprzejmość;
  • dokładność oraz poczucie estetyki.

Oferujemy:

  • pomoc w organizacji podróży;
  • zakwaterowanie;
  • umowę o pracę;
  • ubezpieczenia i składki;
  • przeszkolenie;
  • służbowy uniform;
  • pomoc we wszystkich formalnościach.

Aplikacje:
Zapraszamy do składania aplikacji poprzez wypełnienie formularza rekrutacyjnego na stronie:

ID ogłoszenia: 69956a7cef854152

5 komentarzy na “Oferta pracy w Holandii bez języka od zaraz Amsterdam przy sprzątaniu w luksusowym hotelu”

  1. anna_baby2017 na 30 stycznia 2016 @ 00:18

    kochani jestem zainteresowana ta oferta i szukam pracy prosze o odpowiedz muj numer telefonu 0687148996

  2. Damian100 na 7 lutego 2016 @ 22:49

    Witam szukam z moja dziewczyna pracy jestesmy zainteresowani prosze o kontakt 698567698 email damian.wyszogrodzki@o2.pl

  3. witam jestem zainteresowana ofertą pracy i czekam na kontakt

  4. malgorzata na 27 lipca 2016 @ 11:09

    Witam jestem zainteresowana praca , mam kilkuletnie doświadczenie w sprzataniu proszę o kontakt jeżeli byliby państwo zainteresowani moja osoba.

  5. witam po tej stronie piotr madzia  jestem zainteresowany oferta pracy jako pokojowka  w hotelach od zaraz .jestem  w holadii prosze o najszybszy kontakt  w sprawie pracy w amsterdamie  jako pokojowka na hotelach dziekuje z gory piotr madzia .to moj numer kontaktowy;735306661 piotr madzia