min. 450 euro netto tygodniowo

Oferta pracy w Holandii bez znajomości języka budowa dróg od zaraz Maastricht

  • Kraj: Holandia
  • Miasto lub region: Maastricht
  • Data rozpoczęcia pracy: od zaraz
  • Długość umowy: na dłużej
  • Zakwaterowanie: Zapewnione zakwaterowanie bezpłatne
  • Opublikowany: 31 grudnia 2016 03:08

Oferta atrakcyjnej pracy w Holandii przy budowie dróg. Zatrudnienie w Maastricht możliwe jest od zaraz dla kandydatów bez znajomości języka z zakwaterowaniem.

Stanowisko: pracownik przy budowie dróg

Miejsce: Maastricht, Holandia

Termin rozpoczęcia: od zaraz

Pensja: minimum 450 euro tygodniowo netto

Opis stanowiska:

  • praca polega na budowaniu nowych dróg oraz naprawie starych
  • zadaniem pracownika będzie usuwanie starej nawierzchni oraz kładzenie nowej warstwy
  • czynności wykonywane z pomocą odpowiednich narzędzi

Wymagania:

  • posiadanie doświadczenia w podobnej pracy za granicą lub wieloletniej praktyki w Polsce
  • język niemiecki, angielski lub niderlandzki na poziomie komunikatywnym
  • chęć podnoszenia kwalifikacji
  • własny samochód
  • odpowiedzialne podejście do obowiązków

Oferujemy:

  • bardzo dobre zarobki, 450 euro za 40 godzin tygodniowo
  • wypłaty wynagrodzenia raz w tygodniu
  • zatrudnienie na podstawie holenderskiej umowy
  • zakwaterowanie w pokoju jednoosobowym, w przypadku własnego zamieszkania wynagrodzenie wzrasta
  • wsparcie koordynatorów

Aplikacja:

Zgłoszenia należy wysyłać na adres e-mail:

turkot.marta@gmail.com

Źródło: http://www.poloniusz.pl/o1-262ifi/

ID ogłoszenia: 4895867055040683

5 komentarzy na “Oferta pracy w Holandii bez znajomości języka budowa dróg od zaraz Maastricht”

  1. Jestem zainteresowany ta praca,mieszkam niedaleko Maastricht

  2. Jestem zainteresowany państwa ogłoszeniem tyle iż nie posiadam własnego środka transportu obecnie jestem w Pl ale nie ma problemu abym dojechał do Nl.

  3. ADAM PLUTA na 4 stycznia 2017 @ 13:51

    Witam mam doswiadczenie w budownidztwie szukam pracy rozmawiam po holendersku prosze o kontakt 0031684061408 pozdrawiam

  4. Jestem po szkole budowlanej gdzie otrzymałem kilka certyfikatów posiadam prawo jazdy kat b, mieszkam w holandii 0684023300

  5. WITAM pracuje przy roskladaniu masy bitumicznej juz osiem lat w mojej obecnej pracy w polsce jestem odpowiedzialny za wykaczenie i obrobke urzadzen posiadam prawo jazdy kat.B jestem sumienny pracowity nieboje sie wyzwan pozdrawiam.