do ustalenia

Oferta pracy w Holandii jako monter – pracownik produkcji rolek transportowych, Horst

  • Kraj: Holandia
  • Miasto lub region: Horst
  • Znajomość języka: Wymagany język angielski
  • Długość umowy: na stałe
  • Opublikowany: 21 grudnia 2020 00:47

Agencja zatrudnienia dla kontrahenta z Horst poszukuje monterów – pracowników przy produkcji rolek transportowych. Znajomość języka angielskiego jest niezbędna na tym stanowisku.

Firma EastGate Recruitment, wpisana do rejestru podmiotów prowadzących agencje zatrudnienia pod numerem 17627, dla swojego klienta poszukuje osób do pracy w Holandii

miejsce pracy: Horst

Obecnie poszukujemy kandydatów na stanowisko montera. Pracodawcą jest zakład produkujący rolki transportowe.

obowiązki:
– montaż rolek transportowych zgodnie z rysunkiem technicznym

wymagania:
doświadczenie w montażu
umiejętność czytania rysunku technicznego
znajomość języka angielskiego
prawo jazdy kategorii B

holenderska umowa o pracę
Stawka: 13,72 Euro Brutto za godzinę
– możliwość wypracowywania nadgodzin
pracodawca zapewnia samochód i zakwaterowanie

Zainteresowanych kandydatów prosimy o przesłanie swojego CV po angielsku na adres mailowy: office@eastgaterecruitment.com

w temacie prosimy wpisać „Monter Holandia ”

proszę koniecznie dodać do cv poniższą klauzulę:

Zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a) – c) Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 roku w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (zwane dalej: RODO), wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez EastGate Recruitment dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji oraz na potrzeby przyszłych rekrutacji

ID ogłoszenia: 8185fdd007dbbac3