od 2600 euro na rękę

Oferta pracy w Holandii na budowie dla cieśli szalunkowych od zaraz, Amsterdam 2021

  • Kraj: Holandia
  • Miasto lub region: AMSTERDAM
  • Data rozpoczęcia pracy: OD ZARAZ
  • Długość umowy: do uzgodnienia
  • Zakwaterowanie: Zapewnione zakwaterowanie bezpłatne
  • Opublikowany: 7 czerwca 2021 00:09

Dla cieśli szalunkowych w rejonie Amsterdamu do podjęcia od zaraz legalna praca w Holandii na budowie. Zatrudnienie bez znajomości języka dla kandydatów z doświadczeniem zawodowym.

Inwestycje: budynki wielorodzinne, obiekty przemysłowe, lokale użyteczności publicznej

Zadania: Montaż/demontaż szalunków systemowych PERI/DOKA oraz tradycyjnych

Nasze wymagania:
• Doświadczenie na ww. stanowisku
• Mile widziana umiejętność czytania rysunku technicznego

Firma gwarantuje:
• Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
• Wynagrodzenie do uzgodnienie bezpośrednio z Kierownikiem
• Możliwość pobrania zaliczki
• Bezpłatne zakwaterowanie z dostępem do Internetu – bardzo dobre warunki
• Przejazdy na terenie Holandii
• Wysokiej klasy narzędzia oraz odzież ochronną
• Gwarancję godzin
• Zjazdy do Polski co 6 tygodni na tydzień
• Pomoc przy załatwieniu wszystkich formalności urzędowych, organizację kursu VCA
• Nie wymagamy znajomości języka angielskiego

dp@pracownicybudowlani.pl

ID ogłoszenia: 31060bdf69e14425

Informacje o autorze ogłoszenia

Inne przedmioty dodane przez Diana Podporska

  • Nie znaleziono innych ogłoszeń tego autora.
Ostatnie przedmioty dodane przez Diana Podporska »