€ 11,99/h

Oferta pracy w Holandii na magazynie od zaraz dla par kompletowanie zamówień na tablecie, Eindhoven

  • Kraj: Holandia
  • Miasto lub region: Eindhoven
  • Znajomość języka: Podstawowa znajomość języka
  • Data rozpoczęcia pracy: 14/06/2021
  • Długość umowy: 5 miesięcy
  • Opublikowany: 3 czerwca 2021 00:47

Firma z Eindhoven poszukuje chętnych z podstawową znajomością języka do pracy w Holandii na magazynie. Zatrudnienie także dla par przy kompletowaniu zamówień.

Opis stanowiska: praca manualna na magazynie, kompletowanie urządzeń mobilnych (smart phones, x-box), zbieranie zamówień zgodnie z zamówieniami używając tabletu lub skanera, przepakowywanie produktów do właściwych pudełek, pakowanie akcesoriów, układanie skompletowanych produktów na palety, sortowanie i znakowanie produktów, kontrola jakości.

MIEJSCE PRACY: Holandia, Eindhoven

Wymagania:

-umiejętność dostosowania się do szybkiego tempa pracy
-dobra znajomość języka angielskiego
-mile widziane prawo jazdy kat B
-mile widziane doświadczenie przy tego typu pracy

Oferujemy:

– atrakcyjne wynagrodzenie € 11,99/h + dodatki godzinowe!

Dodatek za pracę w godzinach nocnych
Pon – pt 45% do podstawowej stawki dodany podczas pracy od poniedziałku do
piątku w godz 00:00-6:00*
35% do podstawowej stawki dodany podczas pracy od poniedziałku do
piątku w godz 21:00-24:00*
*jeżeli w tygodniu przepracowałeś mniej niż 40godz

Dodatek za pracę w sobotę
50% do podstawowej stawki dodany podczas pracy w sobotę*

Dodatek za pracę w niedzielę i święta
100% do podstawowej stawki za pracę w niedziele i święta*
Dodatek za nadgodziny

piątku
50% do podstawowej stawki dodany podczas pracy w sobotę i niedzielę
00:00- 18:00
100% do podstawowej stawki dodany podczas pracy w niedziele i święta
18:00-06:00

– legalną pracę u sprawdzonego klienta
– ubezpieczenie
– mieszkanie
– przejazd z miejsca zakwaterowania do pracy

Zainteresowany?

Zarejestruj się na stronie:
www.goodjob.com.pl/formularz-rejestracyjny/8

Dział rekrutacji skontaktuje się z Państwem telefonicznie!

+48 662 372 123

Good Job KRAZ 11653 rekrutuje pracowników do sektorów produkcyjnych, logistycznych oraz ogrodniczych. Oferujemy pracę tymczasową w Holandii.

ID ogłoszenia: 6060b5e431190d3