do ustalenia

Oferta pracy w Holandii na magazynie zbieranie zamówień od zaraz Utrecht

  • Kraj: Holandia
  • Miasto lub region: Utrecht
  • Znajomość języka: Dobra znajomość języka
  • Opublikowany: 23 października 2014 19:57

Kierownik magazynu z miasta Utrecht od zaraz szuka pracowników fizycznych do pracy w Holandii. Zatrudnienie dla Polaków na magazynie przy zbieraniu zamówień spożywczych.

Stanowisko: Pracownik magazynu
Lokalizacja: Holandia, Utrecht
Wynagrodzenie: do ustalenia

Zadania:
– praca na magazynie
– zbieranie zamówień za pomocą systemu słuchawkowego
– wprowadzanie danych do systemu
– wyszukiwanie produktów na magazynie
– przygotowywanie paczek do wysyłki
– prowadzenie prac porządkowych w miejscu pracy

Wymagania:
– znajomość języka angielskiego bądź holenderskiego
– możliwość pracownia w niskich temperaturach
– gotowość do podjęcia pracy od zaraz
– osoba niekarana
– posiadanie prawa jazdy na samochód osobowy
– umiejętność pracy w szybkim tempie
– dobra pamięć
– osoba zorganizowana, otwarta na ludzi

Oferujemy:
– dodatki pracownicze
– pracę w systemie 3 zmianowym
– zapewniamy 32 godzinny tydzień pracy od poniedziałku do piątku
– zakwaterowanie w cenie 70,50 euro za tydzień
– ubezpieczenie płatne 15,91 euro tygodniowo
– dobre warunki pracownicze
– przyjazną atmosferę
– szkolenie BHP

Aplikacja:
Chętnych zapraszamy do wysyłania CV wraz z klauzulą o ochronie danych osobowych na maila: Agnieszka.motylska@adecco.com

Źródło: http://www.poloniusz.pl/o1-23192l/

ID ogłoszenia: 864544916d4cf6e0