do ustalenia

Dam pracę w Holandii na magazynie bez znajomości języka i doświadczenia Oss

  • Kraj: Holandia
  • Miasto lub region: Oss
  • Znajomość języka: Podstawowa znajomość języka
  • Długość umowy: 8 tygodni
  • Opublikowany: 16 stycznia 2015 23:41

Magazyn z Oss szuka pracowników bez znajomości języka urzędowego do pracy w Holandii. Zatrudnienie na magazynie przy pakowaniu wędlin i innych produktów spożywczych.

Stanowisko: Pracownik magazynowy
Lokalizacja: Holandia, Oss
Wynagrodzenie: do ustalenia
Numer referencyjny: 855

Zadania:
Do zadań pracownika należy pakowanie produktów spożywczych (wędliny, słodycze, owoce, warzywa itp.).

Wymagania:
– refleks
– podzielność uwagi
– kandydaci uczciwi, odpowiedzialni
– punktualność
– potrzeba samodoskonalenia
– stosowanie przepisów BHP
– dobre zdrowie
– wytrzymałość fizyczna i psychiczna
– wyjazd do pracy od zaraz
– przestrzeganie zasad higieny osobistej
– posiadanie doświadczenia na danym stanowisku będzie mile widziane ale nie jest konieczne

Oferujemy:
– zatrudnienie na 8 tygodni
– miejsce zamieszkania
– zapewniamy dojazdy do pracy
– pracodawca oferuje ubezpieczenie
– opiekę polskich koordynatorów
– pracę w dobrze prosperującej firmie
– start już od zaraz
– zdobycie nowych kwalifikacji

Aplikacja:
Za pośrednictwem strony: http://www.pracuj.pl/praca/pakowacz-oss-veghel,oferta,3701484

ID ogłoszenia: 67854b97a6f69f82

2 komentarze na “Dam pracę w Holandii na magazynie bez znajomości języka i doświadczenia Oss”

  1. Witam serdecznie jestesmy mloda energiczna para ludzi chetna DO PODJECIA PRACY NAWET I OD ZARAZ obecnie przebywamy w oss numery sofi juz wyrobione prosze o kontakt + 31 619 048 707

  2. Witam jestem zainteresowana wraz z koleżanką ofertą,proszę o kontakt 791 886 087 Pozdrawiam