do uzgodnienia

Oferta pracy w Holandii od zaraz Losser na produkcji kanapek dla pakowacza

  • Kraj: Holandia
  • Miasto lub region: Losser
  • Znajomość języka: Wymagany język angielski
  • Długość umowy: minimum 6 miesięcy
  • Opublikowany: 7 września 2016 01:57

Ogłoszenie atrakcyjnej pracy w Holandii na produkcji przy pakowaniu kanapek od zaraz w zakładzie z Losser. Oferta bez doświadczenia z zapewnionym zakwaterowaniem oferowanym odpłatnie z podstawową znajomością języka angielskiego lub niemieckiego.

Stanowisko: pracownik na produkcji, pakowacz kanapek

Miejsce: Losser

Zarobki: do uzgodnienia

Termin rozpoczęcia pracy: od zaraz

Czas trwania umowy: minimum 6 miesięcy

Liczba miejsc: 10

Obowiązki:

  • pracownik będzie odpowiedzialny za pakowanie kanapek w zakładzie produkcyjnym,
  • do zadań należy obsługa krajalnicy i maszyn pakujących oraz etykietowanie gotowych produktów
  • pilnowanie dostaw produktów niezbędnych do zrobienia kanapek
  • praca w warunkach chłodniczych przy 5-12 stopniach Celsjusza

Wymagania:

  • dostępność minimum 6 miesięcy
  • język angielski lub niemiecki w stopniu komunikatywnym
  • chęć podjęcia pracy pracy w systemie zmianowym oraz nadgodzinowym
  • dodatkowym atutem będzie posiadanie prawa jazdy kat. B
  • okazanie zaświadczenia o niekaralności

Oferujemy:

  • atrakcyjne wynagrodzenie z możliwością podwyżki w przyszłości
  • współpraca ze znaną firmą z perspektywą rozwoju zawodowego
  • możliwość korzystania za opłatą z zakwaterowania, ubezpieczenia oraz dowozu zaoferowanych przez Agencję Pracy w Holandii
  • darmowy transport do Holandii dla osób chętnych do podjęcia pracy w trybie natychmiastowym

Aplikacja:

Za pomocą formularza na stronie www.tnsgroup.pl

Do zgłoszenia należy dołączyć cv w języku angielskim lub niemieckim.

Źródło: http://tnsgroup.es-candidate.com/pl/jobs/description/0/237674/0

ID ogłoszenia: 25457cd70f5b3cdf

1 odpowiedź na “Oferta pracy w Holandii od zaraz Losser na produkcji kanapek dla pakowacza”

  1. Jestem zainteresowany ofertą pracy 3 osoby prosze napisac sms 534987504 lub w emailu grynetwork@gmail.com