11,36

Oferta pracy w Holandii pracownik produkcji okien i drzwi w Groesbeek 2020

  • Kraj: Holandia
  • Miasto lub region: Groesbeek
  • Znajomość języka: Dobra znajomość języka
  • Data rozpoczęcia pracy: 16.06.2020
  • Długość umowy: dłuższy okres
  • Opublikowany: 18 czerwca 2020 00:49

Fabryka z Groesbeek poszukuje pracowników chętnych do pracy w Holandii przy produkcji okien i drzwi. Oczekiwana znajomość języka angielskiego oraz prawo jazdy kat.B.

PRACOWNIK PRODUKCJI – Groesbeek

Miejsce pracy: Zakład zajmujący się produkcją drzwi i okien

Opis stanowiska:
– Montowanie szyb w drzwiach lub ramach okiennych
– Uszczelnianie ram, przy pomocy silikonu

Wymagania:
– Znajomość języka angielskiego
– prawo jazdy kategorii B

Nasza oferta:
– Stawka 11,36 euro brutto za godzinę
– Praca na jedną zmianę
– Praca od poniedziałku do piątku (możliwe soboty)
– Wypłata co 4 tygodnie (możliwość brania zaliczek 50 euro tygodniowo)
– Zakwaterowani w dobrych warunkach (normalne domy pokoje dwuosobowe)
– Transport do pracy (około 30 km do pracy)

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie cv na rekrutacja@kbti.pl w temacie wpisując: pracownik produkcji Groesbeek

ID ogłoszenia: 5445ee885786bd7b