8,53 euro/h brutto

Oferta pracy w Holandii przy zbiorach jabłek bez znajomości języka Lewedorp

  • Kraj: Holandia
  • Miasto lub region: Lewedorp
  • Data rozpoczęcia pracy: od zaraz
  • Opublikowany: 13 września 2015 16:24

Sadownik z Lewedorp zatrudni pracowników sezonowych bez znajomości języka holenderskiego. Praca w Holandii przy zbiorach owoców-jabłek z sadu. Oferta dla osób z doświadczeniem.

Stanowisko: pracownik przy zbiorach
Lokalizacja: Holandia, Lewedorp
Wynagrodzenie: 8,53 euro/h brutto
Start: od zaraz
Numer referencyjny: H/205

Zadania:
– ręczne zbieranie jabłek
– układanie zbioru w skrzynkach
– kontrolowanie jakości owoców
– zadania wykonywane są z należytą starannością

Wymagania:
– zaplanowanie wyjazdu na zaraz
– chęć podjęcia pracy sezonowej
– umiejętność i chęć do pracy w grupie
– oferta dla kandydatów z doświadczeniem przy zbiorach jabłek
– umiejętność porozumiewania się w języku niemieckim bądź angielskim na poziomie podstawowym
– elastyczność godzinowa
– prawo jazdy na samochód osobowy

Oferujemy:
– pracę od zaraz do października
– dobre wynagrodzenie
– programy szkoleniowe dla brygadzistów
– możliwość skorzystania z programów lojalnościowych
– przyjazną atmosferę
– podniesienie swoich kalifikacji

Aplikacja:
Zainteresowanych zapraszamy do aplikowania poprzez stronę: https://praca.sherpaforce.pl/pracownik-ogrodnictwa-zrywanie-jablek-h205.html#131

Źródło: http://www.poloniusz.pl/o1-20akg1/

ID ogłoszenia: 17055f583777efe8