do uzgodnienia

Ogłoszenie fizycznej pracy w Holandii od zaraz bez języka Eindhoven przy kontenerach

  • Kraj: Holandia
  • Miasto lub region: Eindhoven
  • Długość umowy: praca na dłuższy okres
  • Opublikowany: 17 lipca 2016 22:31

Oferujemy fizyczną pracę w Holandii przy rozładunku kontenerów. Zatrudnienie od zaraz w Eindhoven, bez znajomości języka. Zapewniamy zakwaterowanie w dobrych warunkach.

Stanowisko: pracownik fizyczny.

Lokalizacja: Son koło Eindhoven.

Zarobki: do uzgodnienia.

Obowiązki na stanowisku pracy:

  • rozładunek kontenerów;
  • przenoszenie mniejszych kontenerów;
  • praca wymaga dużej siły i sprawności fizycznej.

Wymagania wobec kandydatów:

  • możliwość podjęcia zatrudnienia na dłużej;
  • język angielski w stopniu komunikatywnym;
  • podstawowa znajomość języka angielskiego;
  • mile widziane będzie zaświadczenie o niekaralności;
  • zaletą będzie posiadanie referencji;
  • sumienne podejście do obowiązków;
  • punktualność, pracowitość.

Zapewniamy:

  • możliwość ze skorzystania z zakwaterowania firmowego;
  • wynagrodzenie wypłacane raz w tygodniu;
  • wsparcie polskiego koordynatora;
  • pomoc w sprawach formalnych;
  • codzienny transport do miejsca zatrudnienia;
  • dodatki za noce i weekendy.

Dla kandydatów:
Drodzy Kandydaci, zapraszamy do wysyłania CV w języku angielskim pod adres mailowy:

  • praca@hobij.pl

W temacie wiadomości prosimy wpisać: KONTENERY SON.

Źródło: http://www.praca4u.net/praca-przy-kontenerach-son-keindhoven-id376756.html

ID ogłoszenia: 445577aba0274910

1 odpowiedź na “Ogłoszenie fizycznej pracy w Holandii od zaraz bez języka Eindhoven przy kontenerach”

  1. Dzień dobry
    Jestem zainteresowany ofertą pracy