9,81 EUR/h brutto

Ogłoszenie fizycznej pracy w Holandii od zaraz bez języka sortowanie paczek Urecht

  • Kraj: Holandia
  • Miasto lub region: Utrecht
  • Data rozpoczęcia pracy: Od zaraz
  • Długość umowy: min. 13 tygodni
  • Opublikowany: 17 października 2018 00:01

Dam fizyczną pracę w Holandii bez znajomości języka. Zatrudnienie od zaraz przy sortowaniu paczek i lisów w Utrecht. Oferujemy zakwaterowanie i dobrą stawkę godzinową, a także przyjazną atmosferę.

Stanowisko: sortowacz.

Lokalizacja: Utrecht, możliwa praca też w Nieuwegen, Bredzie, Opmeer.

Stawka godzinowa: 9,81 EUR/h brutto.

Początek zatrudnienia: od zaraz.

Obowiązki na stanowisku:

  • sortowanie poczty ze względu na kody pocztowe;
  • załadunek i rozładunek samochodów;
  • przygotowanie poczty do wysyłki – układanie jej na specjalnych wózkach i ładowanie na odpowiedni samochód.

Oczekiwania wobec kandydatów:

  • sprawność fizyczna;
  • mile widziane prawo jazdy kat.B;
  • zręczność i spostrzegawczość;
  • komunikatywny język angielski;
  • chęć do pracy na noce;
  • dostępność od zaraz na 13 tygodni;
  • odpowiedzialność i punktualność.

Oferujemy:

  • dokładne wprowadzenie w obowiązki pierwszego dnia – pracownik dowie się jak dokładnie wygląda praca, jak obsłużyć ekspres do kawy, gdzie są pomieszczenia socjalne, zapozna cały zespół itp;
  • zatrudnienie na nocne zmiany;
  • zakwaterowanie w pokojach dwuosobowych;
  • dostęp do samochodu służbowego (nawet w celach prywatnych, np.zwiedzania okolicy);
  • darmowy dostęp do sieci;
  • wsparcie polskiego koordynatora;
  • cotygodniowe wypłaty wynagrodzenia.

Aplikacje:

Zachęcamy do aplikowania za pośrednictwem formularza na stronie:

CV nie jest konieczne!

ID ogłoszenia: 6065ba9f99e978d5