do uzgodnienia

Ogłoszenie pracy w Holandii bez znajomości języka na produkcji kosmetyków

  • Kraj: Holandia
  • Miasto lub region: Holandia
  • Data rozpoczęcia pracy: brak informacji
  • Długość umowy: praca tymczasowa
  • Zakwaterowanie: Pomoc przy znalezieniu zakwaterowania
  • Opublikowany: 23 kwietnia 2016 23:51

Fabryka kosmetyków zatrudni osoby bez znajomości języka na produkcję. Aktualna oferta pracy w Holandii dla Polaków z wysokim wynagrodzeniem oraz dokładnym szkoleniem wstępnym.

Stanowisko: pracownik produkcji.

Miejsce: Holandia.

Wynagrodzenie: do uzgodnienia.

Zadania na stanowisku:

  • wsparcie procesów produkcyjnych;
  • bieżąca kontrola jakości;
  • naklejanie etykiet na kosmetyki (lakiery, żele, pianki, kremy, szampony itp.);
  • wypakowywanie produktów na taśmę;
  • pakowanie kosmetyków do pudełek kartonowych;
  • paletowanie towarów i przygotowanie do magazynowania.

Oczekiwania:

  • odpowiedzialność;
  • dobre zdrowie i sprawność;
  • umiejętność pracy pod presją czasu;
  • zdolność do wykonywania zadań w grupie;
  • kultura osobista;
  • dobry język angielski;
  • motywacja do pracy.

Oferujemy:

  • wsparcie polskiego opiekuna na miejscu;
  • pomoc we wszelkich formalnościach;
  • możliwość podjęcia zatrudnienia na dłużej;
  • najlepsze osoby mają szansę na awans;
  • przyjazne warunki zatrudnienia;
  • pomocny i miły zespół.

Aplikacje:
Drodzy kandydaci, jeśli interesuje was nasza oferta zapraszamy do składania aplikacji poprzez link:

Źródło: http://www.jobs.pl/praca-przy-produkcji-kosmetykow-oferta-600322

ID ogłoszenia: 8057154cb5a13bf

1 odpowiedź na “Ogłoszenie pracy w Holandii bez znajomości języka na produkcji kosmetyków”

  1. Zieliński Stanisław na 19 kwietnia 2016 @ 09:58

    Podejmę każdą pracę mieszkam obecnie w Helmond – pozdrawiam