do uzgodnienia

Ogłoszenie pracy w Holandii na magazynie bez języka Zwaagdijk zbieranie zamówień

  • Kraj: Holandia
  • Miasto lub region: Zwaagdijk, Echt
  • Opublikowany: 3 lutego 2016 22:50

Magazyn spożywczo-przemysłowy w Zwaagdijk poszukuje pracowników bez znajomości języka do kompletowania zamówień. Praca w Holandii na atrakcyjnych warunkach finansowych z zapewnionym zakwaterowaniem i dojazdami do pracy.

Stanowisko: magazynier.

Miejsce pracy: Zwaagdijk, Echt, Holandia.

Zarobki: do uzgodnienia.

Zadania na stanowisku:

  • zbieranie zamówień;
  • pakowanie towarów;
  • kontrola jakości opakowań;
  • inne prace zlecone przez kierownika.

Wymagania:

  • możliwość podjęcia pracy stałej;
  • sprawność fizyczna;
  • doświadczenie na podobnym stanowisku;
  • odpowiedzialne podejście;
  • dokładne wykonywanie zadań;
  • punktualność;
  • rzetelność;
  • komunikatywność.

Gwarantujemy:

  • stałe zatrudnienie;
  • miejsce zakwaterowania;
  • dojazdy do pracy;
  • opiekę polskiego managera;
  • możliwość zdobycia doświadczenia w pracy za granicą;
  • dobre wynagrodzenie;
  • ubezpieczenie oraz umowę o pracę.

Jak aplikować:
Prosimy o przesyłanie aplikacji poprzez formularz znajdujący się na stronie:

Należy kliknąć w przycisk „Aplikuj”.

Prosimy o zaznaczenie lub dołączenie klauzuli:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz.U.z 2014r., poz.1182 ze zm.).

ID ogłoszenia: 40856b25ffb2d74b

1 odpowiedź na “Ogłoszenie pracy w Holandii na magazynie bez języka Zwaagdijk zbieranie zamówień”

  1. bartek199205 na 12 lutego 2016 @ 00:43

    witam aktualna ta oferta jeszcze jest ??