do ustalenia

Ogłoszenie pracy w Holandii od zaraz bez języka Beilen na magazynie spożywczym

  • Kraj: Holandia
  • Miasto lub region: Beilen
  • Zakwaterowanie: Bez zakwaterowania
  • Opublikowany: 15 kwietnia 2016 23:19

Hurtownia spożywcza z Beilen poszukuje osób do pracy w Holandii. Zatrudnienie od zaraz na magazynie przy pakowaniu towarów, bez znajomości języka niderlandzkiego oraz doświadczenia na podobnym stanowisku.

Stanowisko: magazynier.

Lokalizacja pracy: Beilen. Praca dostępna również w Venlo.

Zarobki: do uzgodnienia.

Zadania na stanowisku pracy:

  • praca przy pakowaniu produktów spożywczych, takich jak garmażerka, wędliny, warzywa i owoce;
  • hurtownia zaopatruje duże, holenderskie sieci sklepów, takie jak np. C1000, Jumbo lub Albertheijn.

Oczekujemy:

  • zaangażowania w pracę;
  • uczciwości i sumienności;
  • dokładności;
  • punktualności oraz bezproblemowości;
  • umiejętności szybkiej pracy;
  • gotowości do samodzielnej pracy;
  • dobrej organizacji czasu;
  • mile widziane osoby bez nałogów.

Zapewniamy:

  • bardzo dobre wynagrodzenie;
  • legalną umowę o pracę;
  • ubezpieczenie i zakwaterowanie;
  • wsparcie w sprawach formalnych;
  • wynagrodzenia co tydzień;
  • codzienne dojazdy do pracy;
  • pracę również dla par;
  • asystę w czasie wizyt lekarskich;
  • zrekompensowanie kosztów zakwaterowania;
  • dla osób młodych, które obowiązują stawki wiekowe, zapewniamy darmowy przejazd do Holandii.

Dla kandydatów:
Drodzy Państwo, zapraszamy do składania kandydatur poprzez link:

ID ogłoszenia: 892570be793171a7

3 komentarze na “Ogłoszenie pracy w Holandii od zaraz bez języka Beilen na magazynie spożywczym”

  1. witam jestem zainteresowany pańską ofertą pracy posiadam nr sofi jestem obrotny w pracy proszę o kontakt telefoniczny o to mój nr +48726729116

  2. Pakowanie produktów na 18 kwietnia 2016 @ 07:06

    Witam jestesmy zainteresowani praca w panstwa firmie 2 osoby panow jesli mozna prosze o kontakt pod nr.tel.+31616108335

  3. Aleksander na 18 kwietnia 2016 @ 08:00

    Małżeństwo 56-latków podejmie pracę w Niemczech lub Holandii w ogrodnictwie,rolnictwie lub przy taśmie produkcyjnej oraz innej

    Pozdrawiam
    Bożena i Aleksander Kubik