do uzgodnienia

Ogłoszenie pracy w Holandii od zaraz na magazynie bez języka Utrecht

  • Kraj: Holandia
  • Miasto lub region: Utrecht
  • Długość umowy: brak informacji
  • Opublikowany: 6 sierpnia 2016 22:17

Magazyn z Utrecht przyjmie od zaraz 20 osób na magazyn do kompletowania zamówień, bez znajomości języka. Praca w Holandii dla Polaków z zapewnionym wysokim wynagrodzeniem.

Stanowisko: magazynier.

Lokalizacja: Utrecht.

Wynagrodzenie: do uzgodnienia.

Zakres obowiązków:

  • jest to praca na magazynie z napojami, ubraniami, kosmetykami, i żywnością;
  • pracownik zajmuje się kompletowaniem zamówień dla klientów;
  • przenoszenie towarów z palet do skrzynek;
  • przeprowadzanie kontroli jakości towarów;
  • wsparcie przy rozładunku samochodów ciężarowych.

Oferujemy:

  • możliwość podjęcia zatrudnienia na dłużej;
  • wysokie wynagrodzenie z możliwością podwyżki;
  • przyjazną atmosferę i zgrany zespół;
  • płatne zakwaterowanie, ubezpieczenie oraz dojazdy do pracy;
  • pomoc polskiego rezydenta w sprawach związanych z zatrudnieniem;
  • możliwość rozwoju.

Oczekiwania:

  • język angielski na poziomie komunikatywnym;
  • możliwość pracy również na nadgodziny;
  • elastyczność;
  • odpowiedzialne podejście oraz sumienność;
  • zaletą będzie posiadanie prawa jazdy kat.B.

Aplikacje:
Serdecznie zapraszamy wszystkie osoby zainteresowane do wysyłania aplikacji za pośrednictwem strony internetowej:

ID ogłoszenia: 51157a0ef0249768

1 odpowiedź na “Ogłoszenie pracy w Holandii od zaraz na magazynie bez języka Utrecht”

  1. Witam jestem zainteresowana praca z chlopakiem id zaraz ! Jestesmy na terenie holandii w alphen aan den raijn. Poszukujemy pracy na stale. Posiadamy oboje nr sofi oraz jezyki obce w stopniu komunikatywnym.chlopak posiada prawo jazdy. Problem w tym ze zepsol nam sie laptop i nie posiadamy Cv . potrzebujemy pracy bardzo. Pracowalismy na orderpicker na miesie. Lecz za malo gdzin bylo.. Mile czekamy za odpowiedzia 🙂 pozdrawiamy