8 - 9,26 euro/h brutto

Ogłoszenie pracy w Holandii od zaraz ogrodnictwo bez języka Haga przy warzywach i kwiatach

  • Kraj: Holandia
  • Miasto lub region: Haga
  • Długość umowy: ok. 6 tygodni
  • Opublikowany: 16 sierpnia 2016 23:34

Szklarnie z okolic Hagi przyjmą od zaraz studentów i uczniów do pracy w Holandii. Zatrudnienie w ogrodnictwie bez znajomości języka przy warzywach, kwiatach na okres około sześciu tygodni, nie wymagamy doświadczenia.

Stanowisko: pracownik szklarni.

Miejsce zatrudnienia: okolice Hagi – Maasland.

Wynagrodzenie według stawek wiekowych:

  • 18-20 lat – 8 euro brutto
  • 21+ – 8,80 euro brutto przy pracy na hali oraz 9,26 euro brutto w szklarni.

Zakres obowiązków:

  • ścinanie, pakowanie oraz sadzenie kwiatów takich jak lilie, storczyki i chryzantemy;
  • pakowanie oraz zbiór warzyw takich jak ogórki, papryka i pomidory;
  • zadania są wykonywane na hali lub w szklarni.

Oczekiwania wobec kandydatów:

  • aktualna legitymacja studencka lub uczniowska;
  • sprawność fizyczna na dobrym poziomie;
  • sumienne podejście do obowiązków;
  • stan zdrowia pozwalający na pracę fizyczną;
  • odpowiedzialne podejście;
  • podstawowy język angielski lub niemiecki;
  • punktualność.

Zapewniamy:

  • wsparcie w zorganizowaniu wyjazdu do Holandii;
  • miejsce zamieszkania płatne 80 euro tygodniowo;
  • ubezpieczenie płatne 23,05 euro za tydzień;
  • umowę o pracę na czas określony;
  • pomoc w formalnościach;
  • legalne zatrudnienie;
  • wstępne przeszkolenie.

Aplikacje:
Drodzy Państwo, wszystkie osoby zainteresowane podjęciem pracy zapraszamy do wysyłania CV pod adres e-mail:

apn.2756743@es-candidate.com

Źródło: http://www.praca4u.net/praca-sezonowa-dla-uczniow-i-studentow-holandia-id377414.html

ID ogłoszenia: 39257b374e8a18f3