10,71

Ogrodnictwo od zaraz oferta pracy w Holandii w szkółce drzewek bez języka, Biezenmortel

  • Kraj: Holandia
  • Miasto lub region: Biezenmortel
  • Data rozpoczęcia pracy: 07.10.2020
  • Długość umowy: czas nieokreślony
  • Opublikowany: 3 grudnia 2020 00:58

W rejonie Biezenmortel bez znajomości języka obcego dostępna od zaraz legalna praca w Holandii w ogrodnictwie w szkółce drzewek. Zakwaterowanie będzie zapewnione na miejscu odpłatnie.

BAM WORKS jest Agencją Pracy tymczasowej, specjalizującą się w dostarczaniu personelu do pracy w sektorze rolniczym. Nasza elastyczność i dopasowanie do aktualnego rynku pracy, pozwala na działalność w takich gałęziach rolnictwa jak: wykonywanie pracy w szklarniach i ogrodach, praca w polu oraz opieka nad zwierzętami. Poszerzając swoja działalność, dostarczamy pracowników także w sektorze technicznym.

Nr wpisu do Rejestru Agencji Zatrudnienia: 24717.

Obecnie dla naszego klienta poszukujemy osób chętnych do pracy w szkółce drzew i krzewów.

Opis stanowiska:

– Wykopywanie drzewek z ziemi, przy pomocy maszyny lub ręcznie;

– Zabezpieczenie korzeni rośliny, umieszczenie jej na naczepie ciężarówki i przygotowanie do transportu;

– Drobne prace związane z pielęgnacją drzewek, takie jak pielenie, sadzenie, przycinanie, podwiązywanie roślin itp.;

– Praca fizyczna, na otwartym powietrzu, w zespole pracowników.

Oczekiwania:

– Doświadczenie w pracy z drzewkami lub chęć nauki;

– Zdolność do pracy fizycznej;

– Prawo jazdy kat. B będzie dodatkowym atutem;

– Mile widziana znajomość języka angielskiego lub niemieckiego;

– Samodzielność w wykonywaniu swoich obowiązków, ale także umiejętność pracy w zespole;

– Duża motywacja do pracy oraz elastyczność;

– Oświadczenie o spełnieniu wymogu dobrej reputacji (tzw. niekaralność).

Klient zapewnia:

– Zatrudnienie oraz stabilna praca na holenderskim kontrakcie;

– Wynagrodzenie w okresie początkowym €10,71 za godzinę brutto przy 38 – 42 godzinach pracy w tygodniu;

– Możliwość podwyżki dla osób zmotywowanych i samodzielnie wykonujących powierzone obowiązki;

– 4-tygodniowy okres rozliczeniowy, wynagrodzenie płatne w euro w ciągu 10 dni od zakończenia okresu rozliczeniowego;

– Lokale mieszkaniowe wyposażone są w szereg udogodnień: WiFi internet, kompleksowe zaplecze socjalne: toalety, prysznice, pralka + suszarka, wyposażona kuchnia – €77,50 za tydzień;

– Transport z zakwaterowania do pracy odbywa się firmowym busem lub rowerem (zależnie od odległości). Istnieje możliwość darmowego wypożyczenia rowerów (depozyt €50);

– Holenderskie ubezpieczenie zdrowotne jest obowiązkowe, możemy pomóc w uzyskaniu ubezpieczenia w konkurencyjnej cenie €104,63,- za 4 tygodnie. Istnieje możliwość odzyskania od rządu holenderskiego części kosztów ubezpieczenia, po zwróceniu się z taką prośbą do „Zorgtoeslag”. Refundacja zależy od wysokości wynagrodzenia oraz ogólnej sytuacji rodzinnej;

– Dodatkowo nasi pracownicy są ubezpieczani od odpowiedzialności cywilnej oraz nieszczęśliwych wypadków i wypadków komunikacyjnych w ramach umowy grupowej. Koszt takiego ubezpieczenia wynosi 8,12 euro za 4 tygodnie;

Zainteresowanych zapraszam do kontaktu pod numer: +48717166857 lub przesłanie aktualnego CV

Klauzula informacyjna odnośnie przetwarzania danych osobowych

Informujemy, że Administratorem danych jest BAM Works Sp. z o.o. z siedzibą w Krzepice 29, 57-100 Strzelin. Dane zbierane są dla potrzeb rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych, ich poprawiania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania swoich danych osobowych, a także prawo do przenoszenia swoich danych osobowych oraz prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne.

Jeżeli chcesz, abyśmy zachowali Twoje CV w naszej bazie, umieść dodatkowo w CV następującą zgodę: „Zgadzam się na przetwarzanie przez B.A.M. Vermeer Services Sp. z o.o. danych osobowych zawartych w moim zgłoszeniu rekrutacyjnym dla celów przyszłych rekrutacji”.

ID ogłoszenia: 2695fc770c38ef48

Informacje o autorze ogłoszenia

Inne przedmioty dodane przez renatapeterman@bamworks.eu

  • Nie znaleziono innych ogłoszeń tego autora.
Ostatnie przedmioty dodane przez renatapeterman@bamworks.eu »