do ustalenia

Ogrodnictwo-praca Holandia w szklarni przy kwiatach Rijsenhout bez języka

  • Kraj: Holandia
  • Miasto lub region: Rijsenhout
  • Opublikowany: 30 lipca 2015 02:08

Szukamy osób do pracy w Holandii przy kwiatach hodowanych w szklarni. Ogłoszenie z Rijsenhout w ogrodnictwie przy pielęgnowaniu roślin bez znajomości języka holenderskiego. Zatrudnienie dla osób z doświadczeniem.

Stanowisko: ogrodnik
Lokalizacja: Holandia, Rijsenhout
Wynagrodzenie: do ustalenia

Zadania:
– podlewanie i nawożenie roślin
– ścinanie dojrzałych róż
– pakowanie ich w bukiety
– zabezpieczanie kwiatów przed zniszczeniem podczas transportu
– inne zadania zlecane przez pracodawcę

Wymagania:
– konieczne jest posiadanie doświadczenia przy pielęgnowaniu róż
– zamiłowanie do roślinności
– prawo jazdy na samochód osobowy będzie atutem
– angielski w stopniu komunikatywnym będzie atutem
– pozostanie w Holandii na dłuższy okres
– brak uczuleń
– szybkość, energiczność, zapał
– pozytywne nastawienie do życia

Oferujemy:
– jasne warunki zatrudnienia
– pracę w sprawdzonej firmie
– zakwaterowanie i ubezpieczenie
– dobrą płacę
– pomoc w razie pytań

Aplikacja:
Zgłoszenia przyjmujemy w formie CV na maila: specjalista@goodjob.com.pl, w treści maila wpisując: „Praca przy różach”.

Źródło: http://www.poloniusz.pl/o1-23jf51/

ID ogłoszenia: 73455b9645e030e2