10,21 € brutto/h

Ogrodnictwo praca w Holandii bez języka przy różach od zaraz Emmeloord lub Luttelgeest

  • Kraj: Holandia
  • Miasto lub region: Emmeloord lub Luttelgeest
  • Data rozpoczęcia pracy: od zaraz
  • Długość umowy: czas nieokreślony
  • Opublikowany: 11 stycznia 2021 11:32

Do podjęcia aktualna od zaraz praca w Holandii przy kwiatach (różach). Zatrudnienie w ogrodnictwie na terenie Emmeloord-Luttelgeest bez języka. Zakwaterowanie zapewnia pracodawca odpłatnie.

Stanowisko: pracownik ogrodnictwa.

Lokalizacja: Emmeloord lub Luttelgeest.

Wynagrodzenie: 10,21 € brutto na godz.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: brak danych.

Zadania na stanowisku:

  • pracownik będzie ścinał róże sekatorem, a także wykonywał inne zadania, które dotyczą pielęgnacji róż, np. pluizen oraz inbuigen.

Wymagania:

  • posiadanie doświadczenia przy ścinaniu róż;
  • dostępność od zaraz na dłuższy czas – praca przez cały rok;
  • odpowiedzialne wykonywanie zadań.

Oferujemy:

  • stałą pracę;
  • bardzo dobre wynagrodzenie;
  • pomoc przy załatwianiu formalności;
  • płatne zakwaterowanie oraz ubezpieczenie zdrowotne;
  • darmowy transport do pracy na terenie Holandii;
  • dodatek wakacyjny w wysokości 8,00% dochodów brutto oraz urlopowy – 10,92% dochodów brutto;
  • zestawienie przepracowanych godzin i kosztów raz w tygodniu;
  • wypłatę raz w tygodniu na konto;
  • pomoc w zorganizowaniu płatnego transportu do Holandii u zaufanego przewoźnika;
  • rozliczenia podatkowe, co pozwoli odzyskać nadpłacony podatek.

Aplikacja:

Zgłoszenia można wysyłać poprzez stronę:

www.pracuj.pl/praca/pracownik-szklarniowy-ciecie-i-pielegnacja-roz-holandia-miejscowosci-emmeloord-lub-luttelgeest-8305,oferta,7784004

ID ogłoszenia: 3785fd265e8c3896