od 440€ netto/tydzień

Operator prasy krawędziowej – praca Holandia z doświadczeniem

  • Kraj: Holandia
  • Miasto lub region: Katowice
  • Znajomość języka: Podstawowa znajomość języka
  • Data rozpoczęcia pracy: --
  • Długość umowy: --
  • Zakwaterowanie: Zapewnione zakwaterowanie bezpłatne
  • Opublikowany: 20 stycznia 2018 20:57

Agencja pośrednictwa zatrudnienia obecnie poszukuje doświadczonych operatorów prasy krawędziowej do podjęcia pracy w Holandii przy ustawianiu maszyn, które znajdują się w dobrym stanie.

Agencja Zatrudnienia Covebo dla swojego holenderskiego klienta poszukuje osób do pracy na stanowisku operatora prasy krawędziowej.

Opis stanowiska:
•ustawienie pras krawędziowych
•utrzymanie maszyn w dobrym stanie
•rozwiązywanie problemów
•raportowanie błędów

Wymagania:
•doświadczenie jako operator prasy krawędziowej
•mile widziane doświadczenie w obsłudze pras Trumpf, Amada lub LVD
•umiejętność czytania rysunku technicznego
•komunikatywna znajomość j. angielskiego
•dyspozycyjność i samodzielność

Oferujemy:
•wynagrodzenie od 440€ netto na tydzień
•legalną pracę na terenie Holandii
•zakwaterowanie (1 osobowe pokoje)
•ubezpieczenie
•pomoc polskich koordynatorów na miejscu

Poleć nam swojego znajomego o podobnym profilu, a otrzymasz 100 euro netto, gdy ten przepracuje dla nas 160 godzin.

Zainteresowane osoby prosimy o przesyłanie CV na adres a.grabowski@covebo.pl z dopiskiem Prasy krawędziowe

ID ogłoszenia: 755a5dbb7ca2b44

Brak tagów