11,97

Operator wózka EPT praca w Holandii na magazynie od zaraz, Venray 2020

  • Kraj: Holandia
  • Miasto lub region: Venray
  • Znajomość języka: Wymagany język angielski
  • Data rozpoczęcia pracy: 09.11.2020
  • Długość umowy: czas nieokreślony
  • Opublikowany: 3 listopada 2020 22:24

Ciekawa oferta pracy w Holandii od zaraz na magazynie w Venray jako operator wózka typu EPT. Zatrudnienie przy kompletowaniu artykułów dla supermarketów. Ogłoszenie adresowane do osób z doświadczeniem i znajomością angielskiego.

Sep Peeters Polska Sp. z o.o. nr cer. 1211

Do pracy w Holandii region Venray poszukujemy osoby na stanowisko:

KOMISJONER NA WÓZKACH EPT

Obowiązki:

> przygotowywanie zamówień na wózkach EPT- system
słuchawkowy komisjonowanie artykułów dla supermarketu oraz
załadunek i rozładunek ciężarówek
stawka brutto € 11,97 praca w systemie 2 lub 3 zmiany +
dodatki zmianowe
> oferta dla osób z doświadczeniem, CV w j. angielskim
oferta dla osób które zostają w Holandii również w okresie
świąt i nowego roku
dojazd do pracy rower firmowy

Wymagania:

> motywacja, dobra organizacja pracy
> doświadczenie na wózkach EPT+ certyfikat
> komunikatywna znajomość j. angielskiego min. B2
> gotowość do podjęcia pracy od zaraz + święta i nowy rok

Oferujemy:

> umowę o pracę
> wynagrodzenie na podstawie kodeksu pracy CAO
> wypłaty tygodniowe na konto
> wypłacane dodatki zmianowe, urlopowe i wakacyjne
> opieka polskich koordynatorów
> zapewniamy mieszkanie (pokoje 2 osobowe) wyposażone w
AGD,TV, Wi-Fi
> transport do pracy w NL: rower

więcej infirmacji na www.seppeeters.pl
sep.polska@seppeeters.com
tel. 0048 774427575, 324147193, 697977991

ID ogłoszenia: 1715fa2868ccd91f