10,42-

Pakowanie mięsa drobiowego – oferta pracy w Holandii od zaraz bez języka, Urk

  • Kraj: Holandia
  • Miasto lub region: Urk
  • Data rozpoczęcia pracy: 1.10.2021
  • Długość umowy: umowa o pracę
  • Opublikowany: 27 września 2021 00:58

Zakład z Urk poszukuje od zaraz pakowaczy do pracy w Holandii na produkcji przy pakowaniu mięsa drobiowego. Zatrudnienie bez znajomości języka obcego jest możliwe.

Pracuj dla holenderskiego lidera branży spożywczej dla jednego z holenderskich liderów branży spożywczej specjalizującego się w przetwórstwie mięsa drobiowego. Firma codziennie dostarcza swoje produkty do wielu klientów w kraju i za granicą, w tym do KFC, McDonalds, Aldi i Jumbo.

Dzięki zachowaniu najwyższych standardów higieny, praca w naszych fabrykach trwa nieprzerwanie mimo sytuacji epidemicznej, co zapewnia przyszłemu pracownikowi stabilność i ciągłość w zatrudnieniu

Wymagania:

dyspozycyjność do pracy w systemie zmianowym oraz w godzinach nadliczbowych;
gotowość do pracy w chłodnych warunkach (około 5°C – 7°C).
Warunki pracy:

stawka godzinowa 10,42 (koordynator linii produkcyjnej 12,20)
dodatki zmianowe (godziny nadliczbowe 125-150%; godziny nocne 130%; praca w sobotę 115-150%; praca w niedzielę 200%)
dodatki urlopowy 10,82% oraz wakacyjny 8,33% dochodów brutto
wszelką pomoc w dopełnieniu formalności związanych z podjęciem pracy w Holandii
wsparcie polskiego koordynatora przez cały okres zatrudnienia
możliwość odpłatnego zakwaterowania pokoje jedno lub dwuosobowe blisko miejsca pracy
transport do pracy
tygodniowy system wynagrodzeń
Obowiązki:

pakowanie gotowych produktów drobiowych ( szaszłyki, hamburgery, frankfurterki, mięso do hamburgerów, szaszłyki) do plastikowych tacek
kontrola jakosci produktu
Skontaktuj się bezpośrednio z naszym koordynatorem telefonicznie bądz Prześlij swoje CV za pomocą przycisku ‚Aplikuj teraz’

M: +48 782 848 588 (również WhatsApp),

Możesz też wysłać SMS – oddzwonimy!

Jesteśmy do Twojej dyspozycji od poniedziałku do piątku w godzinach 9:30-17:30

ID ogłoszenia: 59061518f0953a36

Informacje o autorze ogłoszenia

Inne przedmioty dodane przez Werckpost-rekrutacja

  • Nie znaleziono innych ogłoszeń tego autora.
Ostatnie przedmioty dodane przez Werckpost-rekrutacja »