10,51

Pokojówka dam pracę w Holandii przy sprzątaniu pokoi w hotelach 4 i 5* Amsterdam

  • Kraj: Holandia
  • Miasto lub region: Amsterdam
  • Znajomość języka: Dobra znajomość języka
  • Długość umowy: praca na dłuższy okres czasu
  • Opublikowany: 7 grudnia 2017 05:42

W Amsterdamie do podjęcia od zaraz praca w Holandii na stanowisku pokojówki przy sprzątaniu pokoi gościnnych w hotelach 4 i 5-gwiazdkowych. Znajomość języka angielskiego jest wymagana.

Obowiązki:
Sprzątanie pokoi i łazienek hotelowych:
Zmiana pościeli
Odkurzanie
Mycie podłóg

Wymagania:
Komunikatywny język angielski
Zaświadczenie o niekaralności
Wysoka kultura osobista
Motywacja do pracy
Mile widziane prawo jazdy

Oferujemy:
Kurs przygotowawczy
Zakwaterowanie w pokojach 2-osobowych
Ubezpieczenie zdrowotne
Opieka polskiego koordynatora
Wypłata w formie tygodniówek
Stawka: €10,51/h

Otwórz link i sprawdź co mamy Ci do zaoferowania:

ID ogłoszenia: 1655a2953e2d8585