10,43 euro brutto za godzinę

Praca Holandia bez znajomości języka na magazynie od zaraz Amsterdam

  • Kraj: Holandia
  • Miasto lub region: Amsterdam
  • Długość umowy: 12 miesięcy
  • Zakwaterowanie: Bez zakwaterowania
  • Opublikowany: 27 lipca 2016 22:57

Od zaraz szukamy pracowników na magazyn w Amsterdamie do kompletowania zamówień dla klientów. Ogłoszenie pracy w Holandii dla Polaków z dobrą stawką godzinową oraz dodatkami do wynagrodzenia. Pomagamy we wszelkich formalnościach.

Stanowisko: magazynier.

Lokalizacja pracy: Amsterdam, Holandia. Praca będzie dostępna również w Putten, Veghel, Kapelle.

Stawka godzinowa: 10,43 euro za godzinę brutto.

Obowiązki na stanowisku pracy:

  • kompletowanie zamówień;
  • pakowanie oraz zabezpieczanie towarów;
  • pomoc w rozładunku towarów;
  • inne prace zlecone przez kierownika.

Oczekiwania:

  • skończone 23 lata;
  • możliwość podjęcia pracy na rok;
  • język angielski na dobrym poziomie;
  • zaletą będzie zaświadczenie o niekaralności;
  • mile widziane doświadczenie i referencje;
  • elastyczność oraz profesjonalne podejście;
  • punktualność i niezawodność;
  • predyspozycje do pracy na noce.

Oferujemy:

  • holenderską umowę o pracę na rok;
  • pomoc w formalnościach;
  • stabilne zatrudnienie;
  • wstępne przeszkolenie;
  • miłą atmosferę pracy.

Aplikacje:
Zapraszamy do składania zgłoszeń za pośrednictwem strony internetowej:

ID ogłoszenia: 4385799094536c31

4 komentarze na “Praca Holandia bez znajomości języka na magazynie od zaraz Amsterdam”

  1. 39 LAT.PRACOWITY,AMBITNY.DOSWIADCZENIE PRZY ROZLADUNKACH PAKOWANIU NA MAGAZYNIE.DOSTEPNOSC KAZDA ZMIANA.ELASTYCZNOSC I PROFESJONALNE PODEJSCIE.NR TEL.0653831637

  2. Witam jetsem zainteresowana oferta pracy jesli jest jeszcze aktualna prosze o kontakt 0684566647 🙂

  3. Witam 25 lat,pracowity.punktualny,z dobrym podejściem kontakt 519665808

  4. Witam,

    Wraz z moją dziewczyną jesteśmy zainteresowani dobrze płatną pracą za granicą. Proszę o sprecyzowanie ile będziemy w stanie zarobić netto/h.

    Jak wygląda stawka po odliczeniu:

    ubezpieczenia,
    dojazdu do pracy,
    zakwaterowania,
    ew. ubioru ochronnego,
    wszystkich innych ukrytych kosztów?

    Pozdrawiam,

    Szymon Dziedzic.