do ustalenia

Praca Holandia na magazynie-operator wózka widłowego bez języka Venlo

  • Kraj: Holandia
  • Miasto lub region: Venlo
  • Opublikowany: 1 października 2015 02:58

Kierownik magazynu z Venlo szuka osób bez znajomości języka holenderskiego. Praca w Holandii na stanowisku operatora wózka widłowego z doświadczeniem i odpowiednimi kwalifikacjami.

Stanowisko: operator wózka widłowego
Lokalizacja: Holandia, Venlo
Wynagrodzenie: do ustalenia

Zadania:
– obsługiwanie wózka widłowego typu reachtruck
– rozmieszczanie towaru na magazynie
– zbieranie zamówień
– rozładunek nowych dostaw
– załadunek przygotowanych paczek
– inne zadania magazynowe

Wymagania:
– ważne jest dla nas posiadanie doświadczenia magazynowego
– posiadanie kwalifikacji na prowadzenie wózków widłowych
– angielski lub niemiecki na poziomie komunikatywnym
– należy wywiązywać się z obowiązków
– rzetelne podchodzenie do wszystkich zadań
– zaangażowanie, samodzielność, punktualność
– przestrzeganie zasad BHP
– mile widziane jest prawo jazdy kat.B

Oferujemy:
– korzystne warunki zatrudnienia
– pracownikom oferujemy programy lojalnościowe
– wynagrodzenie wypłacane w systemie tygodniowym
– bonusy wakacyjne
– dodatki do pracy po godzinach
– przejazd do Holandii
– codzienne dojazdy do pracy
– ubezpieczenie jest zapewnione
– jarografy

Aplikacja:
Zainteresowanych prosimy o przesyłanie CV napisanego w języku angielskim bądź niemieckim na maila: sherpaforce.1859670@es-candidate.com do ogłoszenia należy dołączyć klauzulą o przetwarzaniu danych osobowych.

Źródło: http://www.praca4u.net/operator-wozka-widlowego-reachtruck-orderpicker-deurne-h-id319952.html

ID ogłoszenia: 985560c7cab8a904

1 odpowiedź na “Praca Holandia na magazynie-operator wózka widłowego bez języka Venlo”

  1. Kierowca wózka na 21 listopada 2015 @ 10:55

    Witam jestem zainteresowany pracą operatora wózka widłowego. Posiadam certyfikat w języku polskim oraz angielskim. Proszę o kontakt mailowy badź tel 535656633