do ustalenia

Praca Holandia na produkcji dywaników samochodowych bez znajomości języka

  • Kraj: Holandia
  • Miasto lub region: Holandia
  • Opublikowany: 4 czerwca 2015 01:05

Aktualnie posiadamy wolne stanowiska dla pracowników bez znajomości języka holenderskiego. Oferta na linii produkcyjnej przy tworzeniu dywaników samochodowych. Pracodawca wymaga od pracowników znajomości języka angielskiego w stopniu komunikatywnym.

Stanowisko: pracownik produkcyjny
Lokalizacja: Holandia
Wynagrodzenie: do ustalenia

Zadania:
Do zadań pracownika będą należały prace produkcyjne polegające na wytwarzaniu dywaników samochodowych.

Wymagania:
– ogólne dobre zdrowie fizyczne
– umiejętność szycia na maszynie będzie ogromnym atutem
– angielski na poziomie komunikatywnym
– możliwość podjęcia zatrudnienia na dłuższy okres
– chęć podęcia pracy w różnych godzinach
– dla osób energicznych
– punktualne stawianie się w pracy
– zaradność, szybkość uczenia się

Oferujemy:
– organizujemy przejazd do Holandii
– na miejscu zapewniamy zakwaterowanie
– konkurencyjne stawki godzinowe
– wypłaty w ustalonych terminach
– transport wewnętrzny
– wsparcie przy wypełnianiu dokumentów administracyjno-prawnych

Aplikacja:
Aplikacja odbywa się przez wysłanie CV wraz z klauzulą o ochronie danych na maila: praca@sbaeuro.pl

Źródło: http://www.praca4u.net/pracownik-produkcji-dywanikow-samochodowych-id288747.html

ID ogłoszenia: 974556f7fce93634