do ustalenia

Praca Holandia od zaraz przy zbiorach warzyw bez znajomości języka Obdam

  • Kraj: Holandia
  • Miasto lub region: Obdam
  • Opublikowany: 26 września 2014 19:38

Od zaraz szukamy osób do sezonowej pracy w Holandii na polu przy zbiorach warzyw. Oferta z Obdam dla Polaków bez znajomości języka holenderskiego przy ścinaniu kapusty i kalafiora.

Stanowisko: Pracownik sezonowy
Lokalizacja: Holandia, Obdam
Wynagrodzenie: do ustalenia

Zadania:
Pracownik będzie zatrudniony na polu i do jego zadań należy ścinanie kapusty i kalafiora, wstępna segregacja warzyw oraz zapakowanie zbioru do skrzynek.

Wymagania:
– doświadczenie przy zbiorach warzyw konieczne
– mile widziana znajomość języka niemieckiego bądź angielskiego
– gotowość do wyjazdu od zaraz
– posiadanie prawa jazdy kat. B będzie dodatkowym atutem
– przyjazne nastawienie
– otwartość na ludzi, komunikatywność
– sprawne dłonie, dobre zdrowie

Oferujemy:
– legalna praca na holenderskich warunkach
– pracodawca oferuje zakwaterowanie
– pracownikom zapewniamy ubezpieczenie
– oferujemy dobre wynagrodzenie wypłacane w ustalonym terminie
– pracę w międzynarodowym zespole
– pomagamy przy rozliczeniach rocznych

Aplikacja:
Zainteresowanych zapraszamy do kontaktu poprzez maila: abpraca.447581@poczta.startpraca.pl

Źródło: http://www.praca4u.net/zbior-kapusty-i-kalafiora-id245372.html

ID ogłoszenia: 45854256a7c6af70

1 odpowiedź na “Praca Holandia od zaraz przy zbiorach warzyw bez znajomości języka Obdam”

  1. Maciej Gabala na 23 marca 2016 @ 15:33

    Witam jestem zainteresowany oferta pracowalem w niemczech przy zbiorach warzyw z rocznym doswiadczeniem i w holandi przy scinaniu kalafiorow moj nr tel 695216068