7000-10000 PLN/m-c brutto

Praca Holandia od zaraz w ogrodnictwie bez znajomości języka przy kwiatach, różach Luttelgeest

  • Kraj: Holandia
  • Miasto lub region: Luttelgeest
  • Data rozpoczęcia pracy: od zaraz
  • Długość umowy: na dłużej
  • Opublikowany: 20 stycznia 2018 22:49

Ogłoszenie zatrudnienia przy kwiatach w szklarni z Luttelgeest dla pracowników bez znajomości języka. Ogrodnictwo – praca w Holandii od zaraz przy różach (ścinanie).

Stanowisko: pracownik w ogrodnictwie

Miejsce pracy: Luttelgeest, Almere, Holandia

Termin rozpoczęcia: od zaraz

Płaca: od 7000 do 10000 PLN za miesiąc brutto

Opis stanowiska:

  • jest to praca w szklarni polegająca na pielęgnacji kwiatów
  • zadaniem osoby zatrudnionej będzie obrywanie bocznych pąków oraz ścinanie róż sekatorem

Wymagania:

  • warunkiem koniecznym będzie posiadanie doświadczenia przy cięciu róż
  • co najmniej podstawowa znajomość języka angielskiego lub holenderskiego
  • możliwość podjęcia pracy w Holandii od zaraz
  • odpowiedzialne podejście do obowiązków
  • chęć i motywacja do pracy

Oferujemy:

  • zatrudnienie na legalnych warunkach
  • zamieszkanie blisko pracy
  • darmowy transport do pracy i z powrotem
  • wypłaty wynagrodzenia raz w tygodniu
  • opiekę polskiego konsultanta
  • ubezpieczenie zdrowotne dla pracowników

Aplikacja:

Drodzy kandydaci, jeżeli zainteresowała was powyższa oferta zapraszamy do wysyłania zgłoszeń na adres:

info@workcentre.com.pl

Źródło: http://praca.gratka.pl/oferta/scinanie-roz-3966599.html

ID ogłoszenia: 7785a626e5254bf4

5 komentarzy na “Praca Holandia od zaraz w ogrodnictwie bez znajomości języka przy kwiatach, różach Luttelgeest”

  1. piotr Matalewski na 25 stycznia 2018 @ 14:34

    Młody doswiatczony z papierami zagospodarowania terenow zielonych z architektora ogrodowa. Pilnie potrzebuje pracy +31 685160467

  2. Szukam praca chce pracowacz

  3. Szukam pracy od zaraz prosze o odpowi

  4. prosze o katakt szukam pracy

  5. Witam . Jeatem w Holandi obecnie szukam pracy . Pracowalem przy rozach prosze o kontakt. 511130356