do ustalenia

Praca Holandia w Eindhoven bez znajomości języka na produkcji spożywczej

  • Kraj: Holandia
  • Miasto lub region: Eindhoven
  • Opublikowany: 9 stycznia 2015 13:53

Zatrudnimy pakowaczy bez znajomości języka urzędowego i doświadczenia do pracy w Holandii. Oferta z Eindhoven na produkcji przy pakowaniu produktów spożywczych.

Stanowisko: Pracownik produkcyjny
Lokalizacja: Holandia, Eindhoven
Wynagrodzenie: do ustalenia

Zadania:
– dbanie o prawidłowy przebieg produkcyjny
– pakowanie artykułów spożywczych
– kontrolowanie jakości produktów
– dbanie o porządek na stanowisku pracy

Wymagania:
– język angielski będzie dodatkowym atutem
– posiadanie bądź założenie konta walutowego
– ważny dokument tożsamości
– wyrobiony numer SOFI jest mile widziany
– posiadanie prawa jazdy na samochód osobowy będzie sprzyjało podczas rekrutacji
– dobre ogólne zdrowie fizyczne i psychiczne

Oferujemy:
– pomagamy przy wypełnianiu dokumentów administracyjno-prawnych
– na miejscu zapewniamy pomoc polskiego opiekuna
– legalną pracę od zaraz
– podpisanie umowy na holenderskich warunkach
– każdemu pracownikowi oferujemy ubezpieczenie
– miejsce zamieszkania
– transport wewnętrzny
– pomoc przy planowaniu wyjazdu do Holandii

Aplikacja:
Zgłoszenia przyjmujemy w postaci CV pod adresem mailowym: pollux.czestochowa@pollux-international.eu

Źródło: http://www.poloniusz.pl/o1-234afl/

ID ogłoszenia: 39654af2ed6e3ea6

3 komentarze na “Praca Holandia w Eindhoven bez znajomości języka na produkcji spożywczej”

  1. jestesmy zainteresowani panstwa oferta prosze o kontakt na nr 667 032 747

  2. Dorota i Marek na 14 stycznia 2015 @ 20:03

    Witam, od 10 lat wyjeżdżamy do pracy za granicę, jesteśmy zainteresowani Waszą ofertą.
    Prosimy o kontakt: 503302331

  3. AGNIESZKA na 24 marca 2015 @ 21:33

    Witam, jestem zainteresowana prosze o kontakt 502488420