stawka wiekowa

Praca Holandia w ogrodnictwie od zaraz przy kwiatach bez znajomości języka Haga

  • Kraj: Holandia
  • Miasto lub region: Haga
  • Długość umowy: na dłużej
  • Opublikowany: 4 kwietnia 2017 02:22

Ogrodnictwo – oferta atrakcyjnej pracy w Holandii przy pielęgnacji kwiatów. Zatrudnienie od zaraz w szklarni z Hagi dla osób bez znajomości języka holenderskiego.

Stanowisko: pracownik w szklarni

Miejsce: Haga, Holandia

Termin rozpoczęcia: od zaraz

Czas trwania umowy: 4 miesiące z możliwością przedłużenia

Zarobki: stawka godzinowa od 7,54 do 9,43 euro za godzinę brutto

Opis stanowiska:

  • zadaniem pracownika szklarniowego będzie pielęgnowanie kwiatów – głównie chryzantem i orchidei
  • osoba zatrudniona będzie odpowiedzialna za obrywanie pączków, segregację oraz sadzenie roślin

Wymagania:

  • chęć do podjęcia pracy
  • brak problemów ze zdrowiem – szczególnie alergii
  • preferowane są kobiety
  • własna pościel, obuwie oraz odzież robocza

Oferujemy:

  • dodatki urlopowe, wakacyjne oraz dodatkowo płatne nadgodziny
  • wynagrodzenie wypłacane co tydzień
  • zakwaterowanie płatne 87,50 euro tygodniowo w świetnie wyposażonych, komfortowych mieszkaniach z
  • dostępem do internetu oraz polskiej telewizji
  • darmowy przejazd do pracy
  • ubezpieczenie płatne – 22,14 euro tygodniowo, po roku możliwość odzyskania podatku
  • opiekę polskiego konsultanta

Aplikacja:

Prosimy o nadsyłanie CV ze zdjęciem na adres e-mail:

holandia@bispol.com

Źródło: https://bispolhr.com/pracownicy/oferty-pracy/pielegnacja-kwiatow/

ID ogłoszenia: 44158dcd5145fd52